Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvatorszagban igenyes, de...

Horvatorszagban igenyes, de barati aron szallas 30 fo szamara?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jovo nyaron lesz az eskuvonk a parommal, es azt almodtuk meg, hogy tengerparton tortenjen az esemeny. Szeretnenk, ha a csaladunk is jelen lehetne, de ne legyen hatalmas koltseg. Igy esett a valasztasunk Horvatorszagra.

Szeretnem megkerdezni, hogy jartas-e valaki abban, hogy 30 fo elszallasolasara milyen megoldasok leteznek, ami barati aron van.

Senkitol nem kerunk naszajandekot, csak fizesse az utikoltseget es a szallasat, viszont nem szeretnenk oket nagyon leterhelni sem.

Elore is koszonom!



2014. máj. 20. 18:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Kész leégés lesz titeket ünnepelni...
2014. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igényes, de olcsó? A kettő együtt nem működik. Főleg hogy Horvátország rengeteget drágult az utóbbi 5 évben.
2014. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Ez az ötlet egy baromság, ha már nyaralni szeretne menni valaki a saját pénzéből, akkor az oda menne ahova szeretne és amikor jó az időpont neki...


Majd szépen elküldik a nászajándékot, minthogy kifizessenek 100 ezer forintot fejenként.

2014. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Tudod, azért van különbség aközött, hogy valaki mondjuk 20 ezret szán a nászajándékotokra és aközött, hogy elmenjen Horvátországba egy esküvő miatt. Főleg ha mondjuk 100 km-t kell utazni belföldön a horvát határig. Nem beszélve arról, ha valaki mondjuk családostul van meghívva és mondjuk négy főre fizetheti a szállást.

Ezt szerintem gondoljátok át még egyszer. Szerintem az, hogy ti tengerparton akartok esküdni, de legyen ott a rokonság saját költségen, nem fog menni, hacsak nem kő gazdagékról van szó, de ez esetben meg lényegtelen lenne, hogy baráti áron van-e a szállás... Akkor már inkább úgy "illene", hogy ti fizetitek ki az ő költségeit is, de azt nem várhatjátok el tőlük, hogy ekkora költségbe verjék magukat.

2014. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha ugy irtam volna ki a kerdest, hogy 30 fos barati tarsasag elszallasolasaban tudtok-e infot adni, akkor kaptam volna ertelmes es segito valaszt???.....
2014. máj. 20. 21:00
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

30 fő elszállásolására milyen lehetőségek léteznek? szálloda vagy apartman. De szerintem a gugli bőven tudna neked segíteni a szükséges információk megtalálásában. Esetleg kérhetnél ajánlatot is, hátha adnak kedvezményt ekkora létszám esetén...

Egyébként szerinted az emberek mekkora százaléka gyakorlott a legalább 30 fős csapat elszállásolását illetően Horvátországban?

2014. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Bocs de hatalmas hülyeségnek tartom az ötletet. Egy kőgazdag családnak ez nem probléma, csak úgy lerittyenni a tengerpartra, de gondolom azért írtad hogy baráti áron, mert nem kőgazdagok a barátok.

Nem körülöttetek forog a világ.

Társaságot hotelekben lehet szállásolni értelemszerűen, egy baráti áras 3*-os hotelben egy családnak simán rámegy 300-500 forintja.

Ha nincs pénz erre akkor nem oda kell menni.

2014. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

"baráti áron"


Azt a barátoktól kell kérni és nem vadidegen szállásadóktól, akik ebből élnek!

Ráadásul főidényben!!


Amúgy 30 főnél, ha meglátják, hogy esküvő, számíthatsz rá, hogy feláras lesz a dolog.

Gondolom, hogy egy csinos összeg lesz a kötelező kaució is, hiszen tudják, hogy mindenki részegen fog törni -zúzni, meg hányni.

(Tudom, nálatok ez nem így lesz.)

2014. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
ez még baráti áron is min. 300 ezer forint egy családnak +kaució...
2014. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más a baráti összeg... Baráti ár alatt nem azt értettem, hogy Hilton szintű ellátást kapjunk kemping szintű árakon. Baráti alatt normál, szállodai vagy apartmanos ellátást, szállást értettem, de nem 100 ezer/fő áron.

Egyébiránt minden meghívottól kikértük a véleményt, és abszolút örültek az ötletnek, mert így nyaralni is tudnak, amit egyébként is megtesznek minden évben, csak ezt megspékeli az, hogy egybekelünk a párommal és az egész család együtt pihen.

A repkedő számokról meg annyit, hogy nem költségvetés számolást kértem, hanem tippet, hogy azon kívül, hogy szállodáktól, apartmanoktól árajánlatokat kéregetek, van-e hasonlóra szakosodott oldal, alkalmazás. (mint ahogy a repjegyekhez is létezik már, ahol kikeresi a legolcsóbbat, a megadott paraméterek alapján.)

2014. máj. 21. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!