Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hova erdemes naralni menni...

Hova erdemes naralni menni egy 9 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A lanyom a nyaron lesz 9 honapos es szeretnenk nyaralni menni. Nem tudom hova lenne erdemes, meg nappal ketszer alszik. Nem igazan alszik el babakosiba es idegen helyen.Volta valaki babaval a Roman tengerparton? Szalaoda vagy kemping??

2014. máj. 30. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
nyaralni
2014. máj. 30. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy merre laktok, és mennyi a keret rá.

Nyilván egy győri család nem biztos, hogy a román tengerpartot választja, és egy borsodi ember, meg nem biztos, hogy Horvátországba megy. Persze, ez most részletkérdés. Mivel még kicsi a gyerek, én magyarországon belül gondolkodnék. De ha ragaszkodtok a román tengerparthoz akkor én szállodába mennék. Babával még nem voltunk, viszont szerintem mindenképpen homokos tengerpartot válasszatok, pl.

Constanta: bármerről megyünk be, a város tábla helyett hatalmas régi romos hajók oldalára van a Constanta felírat felfestve.

Hatalmas hullámok. Hatalmas tömeg, nem látni a végét. Kissé zavaros volt a víz,a partja homokos, a parttól távolabb befelé sziklás.

Horvátországban: Split, Trogir, Rovinj.

Esetleg Görögország :)


Remélem segítettem!

2014. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 6 hónapos, de mi csak belföldbe gondolkodunk. Megtehetnénk, hogy külföldre megyünk, de ilyen pici gyerekkel csak szenvedés lenne az út is.
2014. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem Bulgária is lehet, pl. Sveti Vlas. Szép, lehet sétálni kis macskaköves utcákon. Nekünk tetszett, csöndes, nagyon jó áron vannak hotelek. :)
2014. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!