Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mire jó a vendég regisztrációs...

Mire jó a vendég regisztrációs lap és minek kell azt kitölteni?

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekem se mint portásnak, az olasz túristáknak se, semmi köze a hotelnek hogy Hosse Barrios hol és mikor született. A menedzser majdnem leharapta a fejemet, mert a vendég elfelejtett kitölteni két sort mondván őt emiatt meg fogják büntetni. Kicosda?? Mi ez a cirkusz?

2014. júl. 16. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az idegenforgalmi adóhoz szükséges. Valószínű ezért lett annyira ideges, az adóproblémákat nem szereti senki.
2014. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, a vendégregisztrációs lap alapján tudja érvényesíteni az esetleges adókedvezményeket, tudja igazolni, hogy még nem tartozik a vendég életkoránál fogva az adó hatálya alá stb.

Aki nem tölti ki, az után mindenképp fizet a vendéglátóhely IFA-t, ezért fontos a szállodának, hogy jól legyen kitöltve. Nem keveset tud vele spórolni.

2014. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
adó szempontból érdekes, mint már írták. nagyon komoly dolog ez, fontos kitölteni, mert a szállodák bejelentik a vendégeket, ha nincs bejelentve, kemény büntetés jön. a főnököd kiadása teljesen jogos. ilyen helyen dolgozol, ezzel illene tisztában lenned, és nem cirkusznak nevezni.
2014. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te "portás" ??

Ezzel a tudálékossággal és hozzáállással???


Max. takarító!!

2014. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A főnököm hibája hogy fölvett. Nem volt még ilyen állásom. Korábban és most is angol nyelv tanításából élek de nem vagyok tanár, 9 évig éltem Ausztráliában ahol testőr is voltam, ezért az őrzést és a figyelést is beírták a munkaköri dolgaimba, jobban értek az angolszász vendéghez mint bárki más ezért vagyok tudálékos. A kis papírok meg K ra idegesítenek.
2014. júl. 16. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kis papírok meg K ra idegesítenek."


Nem kötelező ott dolgoznod, ha ilyen hisztis vagy. Válassz másik munkahelyet.

2014. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem inkább beszedem a Xanaxot.
2014. júl. 18. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!