Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hova tegyem a cuccaimat?

Hova tegyem a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Holnap utan utazunk es egy olyan kerdesem lenne h vettunk ilyen kis kiszerelesu tusfurdoket,samponokat stb. Mind 100ml alatt egy van ami 100ml. Ugye azt meg lehet vinni? Mert 2 boronddel megyunk egy nagy kezipoggyasz azaz kisborond es egy feladando ami egy nagy borondot takar(wizzair) ez lesz az elso repulesem es nem igazan tudom biztosan h pl. a tusikat meg a sampont azt a gepre ugy nem lehet felvinni( a nagy kezipoggyaszban) viszont a feladandoba lehet igaz? Es pl. ilyenek h hajvasalo ezt is a feladandoban lehet vagy az a gepen lehet nalam? Meg olvastam ilyeneket h a rakodok a feladandobol kilopjak az ertekeket(wizzair) ez igaz? Nektek volt mar ilyen? Elore is koszonom mindenkinek a segitseget:)

2014. júl. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A folyadékokat nyugodtan belerakhatod a feladandóba és ot vihetsz akármennyit belőlük. A 100 ml-es korlát csak a kézire szól (max 10X100ml vihető fel kéziben).

A hajvasalót oda rakod ahova akarod.

Igen van eséély, hogy belenéznek a rakodók a bőröndbe, de nekem pl még nem tűnt el semmim, pedig egyszer monitor volt benne, kétszer meg számítógép.

2014. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget.!:))
2014. júl. 21. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:

" vettunk ilyen kis kiszerelesu tusfurdoket,samponokat stb. Mind 100ml alatt egy van ami 100ml."


Ennek mi értelme volt, ha úgyis viszel feladott csomagot??

Abba a rendes, nagy tusfürdőt is viheted! A 100ml korlát csak a kézi poggyászra vonatkozik. Sokan nem visznek feladott csomagokat, nekik hasznos az ilyen. Neked teljesen felesleges volt ilyet venni.

2014. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem minek visz ilyesmiket bárki is, mikor ott is vehet ahova megy?
2014. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!