Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok mondani nekem különle...

Tudnátok mondani nekem különleges hoteleket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok amik különlegesek pl. kialakításban, vagy programokban stb.

2014. szept. 25. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

A top szállodák lehetnek érdekesek, Budapesten ezek a Le Meridien, a Corinthia Grand Royal stb., közülük különösen azok, amik palotából lettek átalakítva, ilyen a Boscolo (New York Palota), a Four Seasons (Gresham palota) pl.


Személyes kedvencem a Zara Continental, ami két telekre épült, amikből az egyik régen fürdő volt. Mivel műemléki védett volt, a fürdő homlokzata megmaradt, a többi helyen természetesen felépült a szálloda épülete. A fürdőből már csak egy díszmedence maradt, viszont a lepusztult homlokzatot fantasztikusan felújították, nagyon szép.


Kastélyszállók szintén szépek országszerte, ezekből sok van, keress rájuk.


Boutique hotelek szoktak még szépek lenni, asszem a Bo18 ilyen, de a Zarának is van egy ilyenje.


Programokban szerintem nincs nagy extraság, azt nagyrészt úgyis programszervező cégektől "lízingelik" a hotelek. Budapest nem olyan nagy, concierge nincs sok hotelban, szerintem nagyon extra programok nincsenek. Ha ilyesmi érdekel, a Corinthiának érdemes utánanézni, az ottani concierge a magyarországi aranykulcs vezetője is egy személyben, megkerülhetetlen alak a szakmában.

2014. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!