Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Leírnátok, hogy milyen tapaszt...

Leírnátok, hogy milyen tapasztalatokat szereztetek Couchsurfinggel? Mennyire probléma, ha én nem tudok elszállásolni másokat, mert nem egyedül élek?

Figyelt kérdés

#szállás #tapasztalat #couchdurfing
2014. nov. 2. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Lassan 5 eve vagyok aktiv couchsurfingen, ugyhogy mondhatni rengeteg tapasztalatom van a temaban :)

Onmagaban nem baj, ha nem tudsz szallasolni (en sem tudtam az elso par evben, mivel nem egyedul laktam), de olyankor is jobb, ha feltunteted a profilodon, hogy szivesen talalkozol emberekkel, kalauzolod el oket a varosban, vagy futsz ossze veluk egy uditore, vagy barmire - ezzel latjak, hogy nyitott vagy, es nem csak ingyen szallasra valaszol. Sokakat kalauzoltam vegig Pesten, mielott lehetosegem lett volna fogadni barkit.


Egyebkent a couchsurfing egyik fo eleme, hogy megismerd azt az embert, akihez mesz/aki hozzad jon, igy sokszor jo pont, ha mondjuk fozol nekik egy jo magyar ebédet, viszel valami apró ajándékot az orszagodból (en palinkát Vittem mindig, amig Magyarorszagon laktam, vagy magyar fuszereket), illetve ha eltoltotok kozosen idot (elvisznek ide-oda, megmutatják a kedvenc helyeket), az olyan vendegeket, akik csak ingyen hostelnek hasznaljak az oldalt, nem igazan szeretik.


Szinte csupa pozitiv tapasztalatom van, rengeteg helyre eljutottam, ahova biztos nem sikerult volna, ha hostelben szallok meg :)


Ha barmi egyeb kerdesed lenne, irj nyugodtan.

26/N

2014. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszönöm a választ. És mennyi költőpénzt szoktál vinni olyan 3-5 napra? Tudom, hogy országonként változik, de úgy Nyugat-Európán belül?

2014. nov. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!