Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy éjszakás wellness?

Egy éjszakás wellness?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk kiruccani egy kicsit, sajnos időhiány miatt csak egy éjszakára. Mindenféleképpen egy wellneses helyre gondoltunk, hogy Például péntek este/délután elmegyünk, lubickolunk, megvacsizunk, reggel felkelünk, még egy kis pancsi és délután megyünk haza.

nézegettem neten, de persze amiket rögtön kidob, nem épp az olcsó kategória, meg mind úgy kezdi, hogy 2 éj-től.

esetleg valaki, aki már járt így valahol, és meg volt elégedve vele?


előre is köszönöm :)


2014. dec. 4. 09:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy merre laktok és milyen messzire terveztek menni, de mi ezeken a helyeken voltunk:

- Tó Wellness Hotel (Bánk) - mi nyitás után voltunk ott, mostmár jócskán felemelték az áraikat, de nagyon szép a hotel, jól főznek...

- Honti Hotel Visegrád - itt többször is voltunk (több részlegük van: hotel szobákkal, apartman, panzió), csak ajánlani tudom, s az áruk is teljesen korrekt, elfogadható...

Remélem tudtam segíteni!

2014. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oh. igen, az kimaradt. pestiek vagyunk :)


Köszönöm a válaszod, gyors meg is kukkantom :)

2014. dec. 4. 10:03
 3/3 szoctak válasza:
Qponmánia és nem is annyira drága.
2014. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!