Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ki lehet kerülni a lefoglalt,...

Ki lehet kerülni a lefoglalt, de fel nem használt szállás kifizetését?

Figyelt kérdés
Erről egyelőre szó sincs, de tegnap a június végére foglaltam 2 szobát bookingon és sajnos kapkodtam, így később láttam, hogy ingyenesen nem lemondható. Addig még 5 hónap van, bármi történhet. Ha esetleg mégsem használom fel, hogyan lehet a kifizetést kikerülni? Új bankkártya kérésével a banktól? A többi adat változtatható.

2015. jan. 23. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod kiderülni.
2015. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire esedékes a szállás beterhelése addigra leüríted a számlád vagy a számlán lévő pénzt lekötöd.
2015. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben érdemes a szállásadóval megbeszélni a dolgot, bármi történik. Csak egy lehetőség számukra, hogy megterhelhetik a bankkártyát, de ezt nagyon ritkán teszik, pláne ha levélben is tisztázod a dolgokat. Én tavaly utolsó pillanatban (aznap éjszaka) mondtam le egy tranzitszállást Olaszországban, mert nem találtuk GPS-szel sem a helyet, és már hulla fáradtak voltunk, inkább beestünk az első szállodába, ami mellett elmentünk. Telefonon felhívtam őket, megértőek voltak, egy centet nem vontak le a kártyámról.
2015. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A köszönöm a válaszokat. Remélem, nem lesz semmi baj addig és el tudunk menni.
2015. jan. 23. 15:16
 5/5 anonim válasza:
Nem, hacsak nem terrorista vagy vagy ukran francia maffia nudli
2015. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!