Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik szállást választanátok?...

Melyik szállást választanátok? 1. ami közelebb van a tengerhez, strandhoz (350 m) van klíma, wifi, de kisebb, a berendezés semmi különös vagy 2. vagy ami távolabb van a tengertől (1000 m ) no wifi, no klíma- ez nagyobb és szebb lakás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 20. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt.. Nem igazán érdekel a szállás szépsége, úgyis max aludni esek be oda nyaraláskor, de azért nem árt, ha van klíma (főleg olyan helyeken, ahol éjszaka is meleg van, nagy melegben nem tudok aludni), meg wifi :)
2015. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, én is az elsőt választanám. A tengerpartra azért mész, hogy a tengert élvezd. A szállásra főleg aludni fogsz járni. Arra szerintem a kisebb is elég, ott viszont a klíma nagy előny, az otthoniakkal való kapcsolattartás miatt meg a wifi. Az meg nem mindegy hogy 4-5 percet kell gyalogolni, vagy negyed órát.
2015. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt.. nem szeretek sokat keccsölni a strandig meg vissza. Annyi meg épp elég,hogy elférjünk ha aludni akarunk.
2015. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele, hogy gyerekekkel megyünk, nem csak felnőttek. A kisebb, az kb. 35 nm, a másik meg 84 nm. De hát igen a kicsi mellett ott a tenger, a wifi és a klíma..
2015. márc. 20. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:

wifi nem hoz lázba nyaraláskor nem érdekel az internet.


Viszont a klíma és a tenger közelsége miatt azt választanám, ha kényelmesen elférnénk.


Ha nem férnénk el az elsőben, akkor jöhetne szóba a második megoldás. De én úgy gondolom, hogy nyaralás közben, sokkal kisebb hely is elegendő.

2015. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Wifi azért lehet érdekes (elsőre én is azt gondoltam hogy nem is kell) mert helyi lehetőségeket is lehet találni, mondjuk esik az esi, mi más programlehetőség van. Vagy melyik kis szigetre lenne érdemes hajókázni, szóval bármi, ami az ottani jobb-létünket segítheti.
2015. márc. 20. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden lehetosegnek utana nezek elore. Plusz az utikonyv.


Nyaralaskor nem lepek fel a netre, mert ugyse csak a hajok indulasat neznem meg, hanem e- mail, facebook, viber stb. Es maris ott kockulok a neten.

2015. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!