Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Járt már valaki Bulgáriában a...

Szabgyul kérdése:

Járt már valaki Bulgáriában a Naposparton található Aparthotel Rio Grande-ban? A hotel címét vagy GPS kordinátáját valaki ismeri? Vélemény a Hotelről?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tegnap lemondtam az utat a vélemények alapján!
2015. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Volt e már azota valaki? Vélemények? MI most foglalnánk oda de nem tudom mi legyen
2015. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Raktak már fel új képeket,de vélemények még nincsenek!

Keress rio verde néven,ott van vélemény!

2015. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Sziasztok! En irtam,h kint ez Rio Verde neven ismert,beszeltem eddig egy sraccal aki tavaly volt ott es mindent rendben talalt..nekem is a negativ kommentek nem tetszettek,de nem foglaltunk at vagy mondtuk le..! Beszeltem meg egy lannyal aki szerint megfelel mindennek! Ezek utan ket Magyar embernek hiszek mint 5 romannak...:-) Augusztus 8.-an start ;)
2015. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Tibrincs válasza:
[link] van oldaluk csak keresni kell. :)
2015. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Sárközi Klára válasza:
Sziasztok. Mi szombat óta vagyunk a Rio Grandeba. Nagyon klassz a hely,nagyon meleg van. Szépek a szobák,mindenki barátságos,kaja is jó van választék bőven. En is tartottam a sok negatív vélemény miatt ,de màr most tudom,hogy ide visszajövünk. Mi hatan vagyunk 4 felnőtt 2 gyermek. Akár képeket is tudok küldeni
2015. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Sárközi Klára válasza:
Egyébként Rio Verde néven is van info a neten. Ott van a negatív vélemény külföldi nyaralóktól
2015. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Egyáltalán nem szoktunk utazni... így összehasonlítási alapom nincs, de egy két dolog igen szemet szúrt.... Mi 3-an voltunk, párocskám és a 1,5 éves kisfiunk, ma érkeztünk haza! Nincsenek csodák, a szoba tiszta (viszonylag, ezt arra értem h fehér falak), a klíma működik, de szerintem azért, mert nem rég újították fel! Az elrendezése nagyon jó! DE, a környezet botrány, a kaja borzalmas, a szállodai alkalmazottak nem épp jó fejek, a tisztaságot hagyjuk, kisfiam megérkezés után 15 perccel egy használt fekete zoknit bányászott elő a függöny alól... Viszont én a családommal mentem, élveztük a nyarat! Bulgária csodás, a part isteni, nagyokat sétáltunk és élveztük a nyaralás minden pillanatát! Hasonló házaspár a Kotvában több mint 100 000-el többet fizetett, és tőlük babakocsival kb 7 percre voltunk... Mérlegelni kell az árakat és a fontossági sorrendet! :) Mindenkinek csodás nyaralást!!!
2015. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Sziasztok! Mi szombaton jöttünk haza a Rio Grandéből. Mi rendben találtunk mindent. A szobánk nagyon szép és tiszta volt. Naponta takarítottak, egyszer ágyneműt, kétszer törülközőt is cseréltek az 1 hét alatt. A szálloda rendezett a medencéje is nagyon jó. Sok fiatal nyaralt ott, néha kicsit hangosak voltak, de ez bárhol előfordul. Több magyar fiatal is dolgozik ott, recepción, animátor, idegenvezetők, ők igazán kedvesek és segítőkészek voltak. A konyhán kizárólag bolgárok voltak. Nem a legvidámabbak, de nem is csodálkoztam rajta reggeltől késő estig, minden nap ugyan azokat az arcokat láttam…szóval nem heti 5 napos 8 órás műszakot húztak ott le. A kaja nem volt rossz, inkább csak egyhangú. Minden nap kis különbséggel ugyan az volt a választék, de azért mindenki talált kedvére valót. Bevallom, én itthon se főzök minden nap, 2-3 nap is megesszük ugyan azt. Sikerült túlennünk is magunkat. Amúgy aki legjobban szidta az evett a legtöbbet :) A tenger csodálatos, medúzával nem találkoztunk, rengeteg gyönyörű kagylót gyűjtöttünk. Mi csodálatos hetet töltöttünk ott és jövőre is visszatérünk!
2015. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Tibrincs válasza:

Sziasztok, két napja jöttünk haza, sok véleményt olvastam róla,de mi azt kaptuk amit vártunk. Egy két szobás apartmanban voltunk ketten mert már csak ez volt szabad a foglaláskor, így helyben nem szűkölködtünk, ráadásul mivel a legfelső szinten voltunk körben még tető teraszunk is volt. :)A szoba makuláltlan tiszta volt és nálunk naponta jöttek a takarítok, így az ebéd utáni "siestát" kétszer is sikerült megzavarniuk ;) Egyszer még ágyneműt is cseréltek, törölközőt mindennap, akkor is ha nem kértük. A szállodában a Robinsonnal voltunk, az idegenvezetőik fiatalok, segítőkészek, a recepción két magyar lány váltotta egymást így a szállodában az is teljesen jól elboldogult aki semmilyen nyelven sem beszélt, csak a báros srácoknak kellett kézzel lábbal elmutogatniuk, hogy keettőő, vodka naraancsooot kérek, keeettőőtt, szépen hangosan elnyújtva hátha úgy jobban megértik...:))


A szálloda ahogy előzetesen is megnéztem térképen és Google utcaképen valóban nincs túl közel a parthoz, de kényelmes tempóban legrosszabb esetben is 10 perc alatt a parton voltunk. napernyős ágyat szerintem nem érdmes bérelni, mindig találtunk normális helyet a homokban is napernyőt meg vettünk 12 leváért.(A bérlés két főre 2 nyugágy 1 napernyő 3x8=24 leva/nap)

Medúzák voltak, de egyáltalán nem sok és senkitől nem hallottam hogy megcsípték volna, sőt láttam bolgár srácokat akik azzal dobálóztak.

Mellette Nessebar óvárosa is szép, tengerparti sétányon kellemes gyaloglással kb 20-25 perc a szállótól ugyanitt kisvonttal 3 leva/fő, busszal 1.30 leva.

Kaja: Az All inclusive a pia rész miatt megérte. A kaja valóban egyhangú de ehető, de egy recept könyvet leeht küldök nekik. Italok: Bolgár Savoya Gin, Whiskey, Rakia pálinka,Vodka. + helyi specialitás a Menta, nekem bejött. Ételek: Chevap féleség rudban gombocban fasirban. Sültkrupli,sült csirke, görög saláta, valamilyen hal, pizza szelet. lencse, vagy babfőzelék, és valamilyen tészta. Mindez napi 2x ugyanaz.

Programok: Üvegtigrisbe érdemes elmenni,csoportosan szervezik egy turnusba egyszer magyarok csinálják, magyar piákkal, pl kapható fény :) és van karaoke.:)

Jeep Safari: Kb 15 éves gázzal menő Opel Frontera, ereje nulla, lehet menni, elől megy egy autó idegenvezetővel mögötte 6 másik amiket mi vezetünk, elvittek minket egy jó kis terepre amit alig bírták az autók, de ez adta meg a feelinget neki.:) Volt benne durrdefekt, bikázással indítás, emelkedőn leálló motor stb.:) De szerintem megérte :)


Árértékben szerintem mindenképp jó volt. 80/fő főturnusban, 10nap All Inclusive oda-vissza buszos árért ennyit tud :)

2015. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!