Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Járt már valaki Bulgáriában a...

Szabgyul kérdése:

Járt már valaki Bulgáriában a Naposparton található Aparthotel Rio Grande-ban? A hotel címét vagy GPS kordinátáját valaki ismeri? Vélemény a Hotelről?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 10:22
1 2 3
 21/27 milvo válasza:
Én voltam a férjemmel nászúton itt. Jeleztük, hogy nászutasok vagyunk... mondták az utazási irodában, hogy akkor biztos fogunk kapni valami meglepetést. Kaptunk... egy lyukat, ahol kettő darab egy ágyas volt. Kreatívan összetoltuk. Úgy voltunk vele nem veszi el kedvünket ez a kis apróság, de mikor kicsit középre jutottunk, akkor a "franciaágy" szétcsúszott, annyira silány minőségű volt a bútor. Na mivel all in clusive ellátásra mentünk, így gondoltuk, iszunk egy kis alkoholt. Lementünk és kérdeztem milyen koktéljuk van (a személyzet nem beszél angolul, sem németül, sem semmilyen nyelven, csak bolgárul, kivéve a turistavezetők, ők tudnak magyarul), nos a pultos elővett egy vodkás üveget, meg egy gineset és mutatott az ital automatára, hogy onnan tud mirindát vagy tonikot engedni össze és akkor vodkanarancs vagy gintonik "koktélt" tud csinálni... A sírás kapott el, de mondta a férjem, hogy vacsorázzunk meg akkor, hátha a kaja az jó. Jónak tűnt első vacsorának, de mikor 8 napon keresztül ebédre és vacsorára mindig ugyanaz van egy all in clusiveon... na az gáz. Még csak esteledett aznap, amikor végeztünk a vacsival, így gondoltuk úgyis 700 méterre van a part, gyorsan elsétálunk megnézzük a tengert... nem 700 méterre van, max légvonalban. Inkább 2700 méterre... Emlékezetes marad a nászutunk az biztos!
2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Sziasztok! Azokat kérdezném, akik írtak választ erre a kiírásra korábban, és akik el is utaztak ide az idén: milyen tapasztalataitok voltak a szállásról, a tengerpartról, Bulgáriáról, a repülő útról? Pl. a repülőre hány kilós csomagot lehet felvinni max., mikor indult a repülő oda s vissza? Mennyi volt a repülőtér és a város közötti út időben? Van a hotel közelében bolt? A tengerpart tiszta? A hotelben milyen rossz dolgok voltak az eddig írtakon kívül? Köszi a válaszokat!
2015. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 milvo válasza:
A repülőre max 20 kg, lemérik, szóval nem lehet csalni. Lehet vinni fel kézipoggyászt, de 100mltől több folyadékot nem lehet benne tárolni. Nekünk hétfő délelőtt indult a repülő, és következő héten hétfőn dél körül indultunk haza. A repülőtér és a város között busszal vittek minket és kb 20 perc volt, attól nem több. A hotel közelebén van Penny, de kisboltok is. A tengerpart és a tenger tiszta volt, de volt egy fél méteres sávban ilyen apró kis kagylók, amik elsőre tűnnek félelmetesnek, de nem vágnak. A part homokos... Ami rossz volt,azt mind leírtam korábban...
2015. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Tegnap jöttünk haza a rio grandéból. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk, a szoba szuper volt kb minden nap jöttek takarítani. A kaja szerintem jó volt, mindig volt mit enni. Sok helyi különleges étel volt. Egyedül az internet szolgáltatással nem voltam megelégedve, a recepción volt csak wifi de mivel ezt mindig egyszerre 20-30 ember használta ezért elég gyatra volt. Utolsó nap tudtam meg hogy 20 leváért egy hétre lehet a szobába is kérni internetet...
2016. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Kőbalta22 ***** válasza:
Akinek ez a gyenge gyerektábor minőségű, gyártelep közepén lévő szálloda tetszik az még nem volt négy csillagosban. Ehetetlen menzakaja, választék nuku. A megmaradt ebédből fabrikálják a vacsorát. Csirkeszárny, farhát minden mennyiségben. Más nincs, ezeket variálják. Iskolás csoportok, hideg víz, gyenge szolgáltatások. Nem ajánlom! Emberek, putritelep közepén van! Tetszett? A belvárosba jártatok, ott is így vannak a szállodák?
2017. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 benboro válasza:
Maximálisan egyetértek az előttem szólóval, egy borzalom az egész szálloda! 2 hete jöttünk haza, utolsó perces, akciós foglalás volt, buszos, all iclusive ellátásos csomag, kihagyhatatlannak tűnő áron, de bár hagytuk volna ki! A szállodát 4 csillagosnak hirdetik, de a csillagokat nem látod az épületen, vajon miért? A szálloda étterme pedig csak 2 csillagos, és ez a legnagyobb átverés az egészben, mert erről sehol nem írnak! Ehetetlen, hideg, és ROMLOTT kaják, ugyanaz az 5 féle minden délben és este, az előző napi maradék átvariálva, újra kitálalva. Az italokat kérni kell, felvizezett, halál édes löttyök, műanyag poharakban. Az étteremben abrosz sincs az asztalokon, és olyan bunkók a pincérek, hogy utolsó nap majdnem rájuk borítottam az asztalt, pedig 2 kisgyerekkel voltam, és nem voltak extra igényeink, de voltunk már néhány 4 csillagos és 3 csillagos helyen is, amelyeknek ez a nyomortanya a nyomába sem ér. A konyhasarkos apartman szobában nem volt hűtő, kérnem kellett, hogy hozzanak egyet, wc papírt szintén kérnem kellett 5 nap után, amikor már meguntam vásárolni. Ágyneműt egyszer sem cseréltek, a takarítás abból állt, hogy tessék-lássék felmosták a fürdőt. A szálloda tele volt gyerek és ifjúsági csoportokkal, naponta százasával érkeztek, el lehet képzelni, hogy mi zajlott az épületben, a medencében és az étteremben...A leírásban 700m-re hirdetik a tengerpartot a szállodától, ez is hazugság, max. légvonalban ennyi, legalább a duplája, jó tempóban 20 perc gyalog, de ha már gyerekeket és felfújható szarokat vonszolsz magaddal, akkor ez félóra is lesz, ezt képzeld el napi 4x a 40 fokban, mert persze az ebédhez ragaszkodsz, ha már kifizetted, tehát délben bejössz a partról...A lényeg, hogy ha még döntés előtt állsz, felejtsd el a RIO Grandet, tipikusan olcsó húsnak híg a leve élménnyel fogsz hazajönni, bár voltak olyan szerencsétlen útitársaink a buszon, akik az általunk befizetett ár dupláját fizették ki, miután egész évbe erre spóroltak. Nem drága hely Bulgária, de olyan is, barátságtalan, nem vendégszerető helyiek, balkáni körülmények, soha többet oda!
2017. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nagyon elégedettek vagyunk, most szombatig maradunk. Figyelmes kiszolgálás, minden nap takarítás, bőséges finom ételek. A negatív kritikusoknak csak annyit, hogy lehet voltak régen problémák,de az a múlt! Csak ajánlani tudom! :)
2018. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!