Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy szép erdős, faházas két...

Egy szép erdős, faházas két személyre kis helyet ismer valaki?

Figyelt kérdés
Kerestem nagyon sok helyen de mégsem találtam. Egy hegyvidéki kis faházat keresek augusztusra két fő részére. Amit keresek, legyen nyugodt környezetben , ne túl zsúfolt, erdős, és persze komfortos, itt gondolok Pl jakkuzira, medencére, és persze minél olcsóbban ha ez egyáltalán lehetséges :-)55 napról lenne szó. szeretnénk túrázni, piknikezni meg ilyenek. Bárkinek akinek ehhez hasonló élményben volt valahol része, hálás lennék ha adna tippet hova is tudnánk menni. Örülnék a Mátra körül valahol. Van még idő addig is várom a tippeket, előre is köszönöm

2015. máj. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azért nem találtál mert idióta elvárásaid vannak. Ugye vágod, hogy az erdő közepe nem az összkomfortról híres? Medence... Jó vicc volt.
2015. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bizony a kis faház az erdő közepén és a jacuzzi kicsit furcsa párosítás. Nem mondom, hogy lehetetlen a mai világban, de nem igazán jellemző.
2015. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erdő közepén Mo-n csak turistaházak és vadászházak vannak.

2015. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszadónak az idióta választ, persze lehet furcsán hangzik ez a párosítás de abból indultam ki hogy miután keresgettem, találtam, csak épp nem azon a környéken ahol én szeretném. Természetesen ez erdőhöz mérten értettem azt hogy komfortos, tehát mindenki maradjon ennél a verziónál. Amibe esetleg kifogást bárki találhat, az az a párosítás hogy minden meg legyen benne és olcsó is legyen, de azt hiszem jeleztem is hogy talán ez problémásabb terület már. Most pedig megnézem a harmadik linkjét, mert ő nem kötekedett, azt tette amit kértem is és nagyon szépen köszönöm is neki :-)
2015. máj. 5. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:
És meg is néztem, ezután pedig tényleg nem érdekel a primitív emberek válasza. Ebben megvan minden amit szerettem volna, megfizethető, gyönyörű helyen van, fából minden. :-) augusztus 10 től 23 ig foglalt, :-( :-(de ez elképesztően Szép.
2015. máj. 5. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!