Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com, nem átverés?

Booking.com, nem átverés?

Figyelt kérdés

Foglaltam egy szállást, megkaptam a visszaigazolást, de nem volt semmi infó a fizetésről, csak ennyi:


A fizetés közvetlenül a szálláshely felé történik. Bizonyos esetekben az érkezést megelőzően a szálláshely előzetesen zárolhatja hitelkártyáját.


A szálláshely az alábbi fizetési módokat fogadja el: Kizárólag készpénzes fizetés, hitelkártya nem elfogadott.


Előzetes fizetés

A teljes összeg 30 százaléka felszámításra kerülhet tetszőleges időpontban a foglalás után.


Nem tudtam hogy kell befizetni ezt a 30%-ot ezért írtam egy üzenetet a szállásadónak, aki azt írta vissza, hogy utaljak a nevére 130 eurot Western Union-on keresztül. Ez így szokott működni? Nekem elég fura az egész... Előfordulhat hogy kamu szálláshely van fent?


2015. máj. 14. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki a szállás? Keress rá, xy hotel reviews, csak van címe, google street view-n, meg mindenféle oldalon. Facebook, linkedin, stb.
2015. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az: [link]
2015. máj. 14. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:

bookingon csak megbízható hotelek kerülnek fel, és 10/9.3-as értékelés mellett nem csaló.


"A teljes összeg 30 százaléka felszámításra kerülhet tetszőleges időpontban a foglalás után. "


Ilyenkor nem kell a szállásadónak írni, teljesen felesleges, ugyanis a foglalás során megadott kártyáról emel le 30%-ot. De az esetek 99%-ban nem szokták, még akkor sem, ha oda van írva, hanem helyben fizetsz.

2015. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg kártyát.
2015. máj. 15. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben ne foglalkozz vele, a helyszínen fizetsz majd. A booking.comon foglaltam màr rengeteg hotelt, 0 problémával.
2015. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, Bulgáriában rengeteg szállást fogsz találni a helyszínen csak úgy, hogy odamész, mutogatsz, és megegyezel. Foglald le ezt a szállást, és menjél. Ha nem adtál meg kártya adatot, nincs mitől tartanod.

A booking komoly oldal.

2015. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

>> Nem adtam meg kártyát.


Pedig kéri, meg kellett volna adnod. Ezért lett aztán a kalamajka.

2015. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!