Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotelbol ha kijelentkezek mar...

Hotelbol ha kijelentkezek mar este es aznap delben csekkoltam be, az nem gond?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Persze ha kifizetted az aznap éjszakát akkor mindegy nekik mikor hagyod el. A szobákat általában legkésőbb másnap 11-ig kell elhagyni.
2015. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gond, de nem ertem. Kifizetted az egy ejszaka arat es nem akarsz ott aludni? Penzkidobas nem?

Igaz en is voltam mar szallodaban ugy hogy hajnali 5kor becsekkoltunk, furdes, turbo alvas es reggel 10kor keles es indulas tovabb, de az agyat osszekentem meg a furdoszobat is.

2015. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tovabb kell utaznom. De ha becsekkolasnal fizetesnel megmondom ezt akkor minden okes,nem igaz?
2015. jún. 19. 14:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, minden hotelben van egy szabaly, hogy pl. becsekkolas 2tol, kicsekk 11ig.

Ha kifizeted a szoba arat, es ezen idointervallumon belul nem hangoskodsz, nem bombazod szet a szobat, nem viszel fel oromlanyokat, akkor az egvilagon azt csinalsz amit akarsz. Akkor jossz mesz, ahogy neked tettszik.

Ha akarod becsekkolsz, kifizeted a szobat, lezuhanyozol es hazamesz. Volt egy draga furdesed. Hidd el nem erdekli oket.


persze nyugodtan mondd meg a recepcion, hogy mi a terved, jo ha tudjak, de nem fognak szolni erte, ugy csinalod ahogy akarod

csak azert erdemes szolni, mert ha pl kocsival vagy es ejjel kell tovabbmenned, a parkolos jo ha tudja, vagy ha nincs senki ejjel a recepcion lehet h van egy kulon doboz ahova a kulcsot le kell adni, ezert jo szolni nekik

2015. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak erre a célra külön(leges) szállodák. Ott órára is lehet fizetni:-)
2015. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látod #5-ös, erre nem is gondoltam, hogy egy kis felnőtt lepedőakrobatika van a dologban, de így hogy mondod...
2015. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nincs olyan szálloda, ahol ilyesmin meglepődnének. Mindenhol előfordulhatott már, hogy a vendégek csak 1-2 órára szállnak meg. Így ha este kicsekkolsz illedelmesen megfogják köszönni, hogy őket választottad.
2015. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
41%

nem kell hotelekbe utazni, hanem el kellene kezdeni dolgozni szalag mellett 3 muszakban mint en.

Ha hazaesel, akkor csak aludni tudsz.

2015. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj, nyolcaska, gyerekkorában nem volt mindenki olyan lusta dög a tanuláshoz, mint te, úgyhogy vannak olyanok is, akik a 6 eleminél feljebb jutottak, és nem szalag mellett dolgoznak. Esetleg telik nekik a fizetésükből szállodára is.

Tanulj kérlek, és lehet, hogy te sem 3 műszakban fogysz örökké dolgozni...

2015. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapesetben az éjszaka árát így is, úgy is ki kell fizetned, hiszen a szobát igénybe vetted. Hogy ezen belül te mikor jelentkezel ki, az a te dolgod.
2015. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!