Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Balaton, Tisza-to vagy Velence...

Balaton, Tisza-to vagy Velencei to? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Belfoldon szeretnenk menni viz melle nyaralni. Ugy hallottam a Balaton nagyon draga lett. Mi a helyzet a tobbivel? Vagy ezeken kivul tudtok ajanlani mast?

2015. jún. 21. 23:31
 1/5 anonim válasza:
Azért drágult a Balaton, mert tavaly a rossz idő miatt nem volt sok nyaraló ezért a boltosoknak is nagy veszteség meg az apartmanosoknak. A velencei-tó nagyon jó lett, én arra voksolnék.
2015. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
A velencei tó drágább, de minőségileg sokkal jobb mint a Balaton. Utóbbiról nem igen tudsz hányás hasmenés nélkül hazajönni. A tisza-tó környékén semmi nincs, tehát oda csak akkor, ha szórakozni nem csak fürdeni szeretnétek. Nézd meg még a Fertő tavat, vagy Tatát, ott is szuper a víz.
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velencei-tó. Itt élek mellette elfogult vagyok egy kicsit ezzel kapcsolatban. :D Azonban kezdik felfedezni az emberek újra és néha sokan vannak itt is.

Van szabadstrand Agárdon, ami füves, Velencén, ami homokos plázs. Gárdonyban sportBeach. Szembe van Pákozd, Sukoró, a velencei-hegység. Közel Fehérvár és Pest is.

A szállás árakat sajnos nem tudom, de remélem kedvet csináltam hozzá.

2015. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#2-es nem tudom milyen hányás hasmenésről beszél. Minden évben megyek balcsihoz. Néha többször is. Sose volt se nekem se a velem jövőknek baja és már többször is megmondták hogy nagyon jó minőségű a balaton vize. Főleg beljebb ahol már nem hugyozik oda a sok kisgyerek. A tó közepén pedig szó szerint ivóvíz tisztaságú. Én balcsira szavazok de velencei tó sem rossz.
2015. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Velencei tónál és a Balatonnál is jártam. A Balatonnál rendesen tenger-élményem volt. Imádtam. A Velencei tó egy posvány. Rohadt drága, azt hiszik Mallorcán vannak, és full zavaros a tó vize.... senkinek nem ajánlom. Velencén egy kabaré a felújított szabadstrand mellett a szocreál épületek. Kabaré volt. De mégegyszer mondom, nem az épületek érdekelnek engem, hanem az ár-érték arány. Itt sok pénzért az ember azt kapja, hogy ürülékben fürdőzhet....


A Tisza tó hasonlít a Balatonhoz?


A

2016. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!