Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Augusztusban szeretnénk...

PETRALETO kérdése:

Augusztusban szeretnénk "elbújni" a családdal valami erdőszéli kis faházban, valaki ismer ilyesmit?

Figyelt kérdés
Valami olyan házat keresünk, ami tulajdonképpen tényleg az erdő mellett van, a természet lágy ölén, befogad egy nagytestű kutyát, szomszédok es kocsi zaj nélkül... Olyan igazi elvonulóst szeretnénk:)
2015. jún. 26. 12:20
 1/3 anonim válasza:

matrakemping.hu


Csendesebb, "kihaltabb" hely, mint amit a honlap alapján feltételezne az ember :)


26N

2015. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek a szomszédmentes erdei házak, akár állandó ottlakásra is. A kiadó erdei házak eléggé kivesztek az országban. Pedig például a Bakony is tele volt valamikor tanyával, amiket mára visszafoglalt a természet, pedig kulcsosházaknak is alkalmasak lettek volna. Leginkább a vandálok verték szét őket, utána következett a természet. A Bakonyban csak a Ráktanya nevű kulcsosházról tudok. Én csak a mellette lévő Vámostanyán jártam. Kocsival el sem érhető a Ráktanya, esetleg száraz út esetén terepjáróval.

Megfordult a fejemben egy erdei tanya féleségnek a megvétele, ami még megmenthető és akár kulcsosházként kiadni, hisz igény lenne rá.

A Kisalföldön sok elnéptelenedett tanyáról tudok, de tudtommal a még épségben lévő épületeit nem szokták kiadni. Tehát a tulajdonossal kellene megegyezni, hátha kiadja. Vagyis az igazi elbújós helyeket nem igazán hirdetik az interneten.

Az elmúlt évtizedekben hogy hány erdei ház vagy akár erdei kúria összedőlésének voltam tanúja! Ami gyerekeknek maga lett volna a paradicsom.

2015. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. jún. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!