Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A közös fürdőszobás szállodai...

A közös fürdőszobás szállodai szobák milyenek?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Kicsit tartózkodom tőle, de sokkal olcsóbb, mint a privát fürdőszobás. Szerintetek bevállalható? Köszi!

2015. júl. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

en biztosan nem vallalnam be , tobb okbol. senkivel nem szeretnem megosztani a furdoszobamat, ki tudja, hogy a masik vendeg milyen gombas labbal stb-vel rendelkezik....

aztan: szeretem, ha a pihenes alatt nem kell minden alkalommal magammal vinni neszeszerben a tusfurdo / fogkefe kombot, hanem hagyhatom szepen a helyen.

nem szivesen varakoznek, allnek sorban, varnek a mosdora.

plusz: szeretek a parommal kozosen furdozni, es az meghittebb, ha nem allnak masok az ajto elott.

2015. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rég voltam ilyen helyen, de nem emlékszem hogy várni kellett volna. Nekem annyira nem fura, nyilván nem árt az óvatosság zuhanyzáskor, de nem rosszabb mint pl az uszoda. Mosdó szokott lenni a szobában (bár biztos van kivétel), tehát fogmosáshoz nem kell kimenni. Kempingezni sokszor voltam, ott meg mindig akkora fürdőket építenek hogy táncteremnek is beillik.
2015. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végülis én sem vállaltam be most, inkább foglaltam drágábban. Azért szívesen veszek további tapasztalatokat is.
2015. júl. 14. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem helyfüggő.. Valahol lehet putri a közös is:D De én egyszer mikor voltam egy szálláson,nekem saját fürdőm volt,de bekukkantottam a közösbe is, és teljesen kulturált volt ,tiszta stb, nem is kellett várni.:)

Tehát ha normális a hely és ha valaki olyan típus, akkor teljesen oké egy közös fürdő is. De én sem vagyok az a típus,aki ezen osztozkodna,túl finnyás is vagyok:D

2015. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!