Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi a véleményetek a római...

Mi a véleményetek a római Szent István Házról?

Figyelt kérdés
Valamint az lenne még a kérdésem, hogy van-e minden szobának külön fürdőszobája?

2015. aug. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ,tehát foglalásnál kérni kell,hogy fürdőszobás szobát akarsz, vagy közös fürdőszobásat. De kb 1 euróval ha drágább a saját fürdőszobás szoba,szóval nem nagy ár:D De a közös fürdőszoba is tiszta:)


Már voltam ott,és az a véleményem,hogy teljesen jó, szép a hely, az alkalmazottak kedvesek , a hely tiszta.Viszont lehet találni jobbat is,ezen az áron, pl ahol a wifi ingyen van,mert a Szent István Házban fizetni kell érte.Valamint a problémám még az volt,hogy nagyon kívül esik és sokat kell buszozni egy metrómegállóhoz. És mint tudjuk, a római buszok hol jönnek,hol nem.:P

Ha van még kérdésed ,vagy akár Rómával kapcsolatban,kérdezz nyugodtan:)

2015. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi voltunk ott regebben. eleg messze van a kozponttol. de amugy korrekt hely
2015. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Piac00 válasza:

Valószínűleg erre a szállásra az első tapasztalatok után, ember nem vágyik vissza. /Ezen a fórumon már többször is olvastam kellemetlenségekről, durva dolgokról, a házzal kapcsolatban."

Bizonyára sokan vannak, akik hasonlóan kellemetlen élményeken estek át, de csak magukban zsörtölődnek otthon. Néhány napos ottlétem után én is csalódottan, megalázottan tértem haza. Azzal kezdődött, hogy a megrendelt transzfer szolgáltatásuk ellenére, otthagyott a sofőr a repülőtéren.

A szállással kapcsolatos panaszaim ugyanazok, mint neked: összetákolt vaságyak, ágynemű címen egy lópokróc vár, fűtés nulla, széteső, nyikorgó bútorok. A 24 órás portaszolgálat megszünt, távozáskor-érkezéskor magad zárod, nyitod a kaput, az épületet. A kulcsokért kauciót kérnek, amit elfelejtenek visszafizetni, vagy ne legyen pofád visszakérni, azt ami visszajár. A hajnali indulás ügymenetét a sofőrre bízták, kecskére a káposztát. Saját zsebre dolgozik. Elteszi a visszajáró kauciót, azt mondja már visszaadta. Dokumentálva nincs, tanu nincs, ha nem vagy rámenős, szemrebbenés nélkül átver. Egy báránybőrbe bújt farkas!

/transzfer, kaució számlanélkül/ Nem tudod igazolni, hogy befizetted, hogy visszakaptad.

A borravalóról csak annyit: én akkor adok, ha megvagyok elégedve a szolgáltatással, akkor szívesen. De ha nem, akkor várhatják!

Reggel a recepciós, amikor kifizettem a szállást és eltettem a visszajárót elég feltűnően kutakodott a tekintetével a pénztárcám tartalma után. Gusztustalan volt!

Tehát sem a szolgáltatással, sem az emberi hozzáállásukkal nem voltam megelégedve. Valószínűleg az ott dolgozók egymást is kijátsszák. Az intézmény igazgatója pedig valószínűleg nem tud az egészről semmit sem.

Annak reményében írom le a tapasztalataimat, hogy mások ne essenek ebbe a csapdába, ahol a magyar, a magyart becsapja és hülyének nézi.

Az okos más kárán tanul...

üdvözlettel

2015. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!