Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londonban 17 évesen mehetek...

Londonban 17 évesen mehetek egyedül hotelbe?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik a kérdés, de a lényege az lenne, hogy lenne egy lehetőségem, hogy jövő tavasszal 3 napig Londonban lehetek egyedül.

Anyában felmerült a kérdés, hogy ott nagyon szigorú szabályok vonatkoznak a gyerekekre és lehet, hogy ha egyedül mennék egy szállásra, egyből hívnák a rendőrséget, hogy lehet, hogy egy szökött gyerek vagy valami hasonló.

Remélem így már érthetőbb.


2015. szept. 23. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon láttam olyan hotelt, ami kiskorúakat fogad... De hostelbe mehetsz.
2015. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony szigorú szabályok vannak.

Pl:

Mi kint élünk, és tavaly este 8 óra felé egy helyi pub-ba akartunk menni vacsorázni. (itt a pubbok nem egészen olyanok mint az otthoni kocsmák, ebédelni-vacsorázni is szoktak főleg hétvégente) Mi a két felnőtt, és a 17 éves fiam is velünk volt. A fiamat még úgy sem engedték be, hogy mi szülők ott voltunk. Indok: Este 6 óra után 21 év alatti nem mehet.

Nos tudom ez más mint a hotel, de elég komolyan veszik ezeket a dolgokat.

18 éves kortól vagy itt kint is felnőtt, aki úgymond szerződést köthet már. Így a hotelek nem igazán fognak szobát adni neked.

De vannak ennél sokkal olcsóbb, és hangulatosabb szálláshelyek ahová te is mehetnél.

Hostelek, vagy ott vannak a bed & breakfast szállások.

2015. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, nem feltétlenül hotelre gondoltam, hanem szálláshelyre, csak nem tudtam normálisan megfogalmazni.

18:30tól lenne egy koncert. Azért oda elmehetnék, nem? Kimehetek azért az utcára? (Bocsi, ha nagyon hülye kérdés)

Hostelekre hol kereshetek rá? Esetleg tipp a TheO2 környékén?

2015. szept. 23. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
"Bed & Breakfast" szálláson ugyanúgy elkérik a személyit - akkor ott mitől lesz "nagykorú", azaz szerződéskötés képes? (értetlenül néző smiley)
2015. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pl.: ide mehetek: [link]

Vagy valami más ötlet....utcán csak nem alhatok

2015. szept. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!