Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A Club Hotels Kft. -s ingyen...

A Club Hotels Kft. -s ingyen wellness hétvége tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Hívtak, hogy lesz egy 2 órás prezentáció, ahol megajándékoznak egy utazási élménnyel.

2015. nov. 25. 14:31
 1/5 anonim válasza:

Igaz. A prezentáción elmondják, milyen apartamokat árulnak és mennyiért. Nem muszáj megvenni, simán el lehet menni csak abból a célból, hogy megkapd az ingyen hétvégét :D Nem veszel semmit 'oszt kész.

A hotel meg wellness használat tök ingyen lesz, ha jól tudom egy reggelit lesz kötelező venni, szval olyan 2-3 ezer forintból megúszod, és legalább 4 csillagos szállodába mész. Vagy el is ajándékozhatod az utat.

Tehát nekik az a pláne, hogy ingyen reklámot csinálnak maguknak.

2015. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ingyen ebéd, mondja az angol.

Természetesen használd ki ha hívtak, menj el, és érezd jól magad. De azt sose felejtsd el, elég sok ember indult neki épp így, aztán a végén megvett valami 99 éves üdülőhasználati jogot, amit azóta is bán.

Tehát csak akkor, és csak úgy menj el, ha képes vagy nemet mondani bármi is történjen.


Szeretném ha tudnád, én is szívesen járok ingyen szállásra nyaralni, de olyan még nem volt, hogy 2 óra alatt megúsztam volna a fejtágításukat. Mivel az ügynöknek az a dolga, hogy rád tukmálja azt a szemetet milliókért, órákig fognak foglalkoztatni.

2015. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, ez a reklám. Én egy másik cégnél vendégeskedtem, de soha többet. Valóságban 1,5 órás csoportos prezentáció , majd páronként egy ügynök agitál órákig.

Szombaton 9 órakor kezdték a prezentációt és 13 órakor tudtunk szabadulni, úgy , hogy a közben azzal is fenyegettek, hogy kifizettetik az egész hétvégét, ha nem hallgatjuk még egy kicsit az agitációt. Szombaton reggelit adtak, de vacsorát nem, vasárnap még reggelit sem. Szánalom volt az egész a benzin költséget nem érte meg és ráadásul jól felidegesítettek.

2015. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most már tisztábban látok. Szóval az van, hogy részt kell venni egy 3 órás fejmosáson, ahol rá akarnak az emberre tukmálni egy üdülési jogot jó drágán (ráadásul eladni sem lehet csak ingyen lemondani), aztán az ajándék wellnessben meg az a lényeg, hogy kaját kötelező venni, ergó fizetni kell.
2015. nov. 29. 12:49
 5/5 anonim válasza:

Igen így van ahogy mondod! Mi is ugy mentünk oda hogy nem veszünk semmit és csak ránk dumáltak egy 3 éves szerződési jogot ! Már nagyon bánom! Lehúzás az egész mert ráadásul semmivel sem olcsóbb mintha te magad egyénileg elmész egy hasonló szállodába!

Szemét csaló pénzlehúzó banda!

2017. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!