Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért tesznek dupla széles...

Miért tesznek dupla széles takarót szállodában egyes országokban a franciaágyra? Ez szabály? Minden országban így van?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon kellemetlenül érint, ha a franciaágyon dupla széles takaró van. Ha gyerekkel alszom egy ágyban, akkor ő rángatja le rólam éjszaka, ha a párommal, akkor én rángatom le róla, de valaki mindig rosszul alszik és fázik. Ez csak nekem probléma? Mások jól alszanak így is, és nem rángatják le egymásról a takarót?

2016. jan. 10. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En altalaban szeretni szoktam, nekem pont hogy az ad szalloda feelinget :D. Meg szokott ilyen lenni nalunk otthon is, szoval megszoktuk. Szerintem pont ez a kulcs.
2016. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Azért jó, mert így össze lehet bújni, nem akadályoz a takaró.

Ha meg nem olyannal alszol, akivel összebújnál, akkor nem francia ágyast kell választani.

Egyébként itthon is van ilyen, sőt te is vehetsz magadnak, nem csak szállodákban van.

2016. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd a szád és kérj még egy takarót.
2016. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is utáljuk, mert családi nyaraláson mindig a tesómmal alszunk egy ágyban (ő fiú, én lány), természetesen nem akarunk egy takaróval takarózni :D


Amikor a barátommal voltam szállodában, akkor viszont jó volt, bár mindig panaszkodott, hogy lehúztam róla a takarót :D

2016. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!