Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállodások! Szerintetek is...

Szállodások! Szerintetek is érthetetlen a Tripadvisoron azért lepontozni a szállodát, mert nem a belvárosban helyezkedik el, úgyhogy a vendég ezt tudta?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy tök érthetetlen, hogy néhány külföldi vendég - máshol is ezt láttam -. Panaszkodik, hogy nem a városközpontban helyezkedik el a szálloda, miközben, ha Google utcanéztetet megnézni, akkor egyből rájönne hogy hol fekszik a szállodája.
2016. jan. 18. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A pontozás nem azt jelenti, hogy a leírtakhoz képest mennyiben más a szálloda, hanem hogy az ideálishoz képest milyen. Nyilván magasabbra értékelnek egy városközpontban lévő helyet a városszélinél. Egyébként meg mindig végig kell olvasni az értékeléseket, mert mindenkinek mások az elvárásaik. Voltam például nagyon szép, jó helyen lévő és viszonylag olcsó szállodákban, amik azért lettek lepontozva, mert nem működött rendesen a wifi. Nekem viszont eszem ágában sincs a netre menni, ha nyaralok, így nálam ez nem szempont. Aki nem bánja, ha fél napokat ingázhat, az azon is túl fogja tenni magát, ha egy szállodát lepontoztak a nem központi fekvése miatt.
2016. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!