Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit tennél, ha a szállásodon...

Mit tennél, ha a szállásodon ágyi poloskával találkoznál éjjel 2-kor?

Figyelt kérdés
Visszakövetelnéd a szállás árát?
2016. jan. 22. 02:22
 1/7 anonim válasza:

Par mm-esek. Hogy talalkoztal veluk ossze?:D

Az agyi poloskak tobb szazan vannak, szemmel alig lathatoak, fekete kis maszkalo pontok es osszevissza csipnek ejjel.

De egyebkent igen, visszakernem az arat!!

Ha hazaersz feltetlenul mosd at az osszes cuccod 90fokon, kulonben szepen haza viszed es szinte lehetetlen kiirtani. Mi is nyaralasbol hoztuk haza, es fel evig tartott kiirtani, es tobb szaz ezer forint rament.

2016. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne, hogy hogyan lehet észrevenni. Sokat utazom és most megijesztettél.


Egyébként nyilván szóvá tenném. Aztán megvárnám, hogy mit reagálnak.

2016. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az àgyi poloska szabad szemmel nem látható. Ha làttàl valamit, akkor az nem az volt. Igen, bàrmi nem gusztát làtok, reklamàlok. Legutóbb egy zalakarosi hotelben kaptam hasznàlt fűrdőköpenyt.(erősen vörösboros volt, benne volt hagyva a szekrènyben.) Kivertem a balhét, kaptam kedvezményt a vègösszegből.
2016. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. és 3., ti soha az életben nem láttatok még ágyi poloskát. Az ágyi poloska kifejlett példányai kicsit nagyobbak, mint egy szem bors (sőt a nagyobbak a félbevágott borsószem méretét közelítik), nem feketék, hanem barnák vagy barnásvörösek (a fekete pontocska az a székletük), és szuperül látható szabad szemmel, pont úgy, mint egy kisebb légy vagy egy közepesebb méretű hangya.


[link]


Kérdező, ha a találkozás után azonnal kiköltözöl, akkor visszakövetelheted a szállás árát, de ha ott alszol reggelig, akkor szerintem nem. Viszont árengedményt kérhetsz.

2016. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jujj, ez nagyon undorító :S

De azért megnyugodtam, hogy nem olyan pici, hogy mondjuk ott legyen a bőrömön és nem veszem észre.

Brrrr

Mindenképpen szólnék a recepción, kérnék másik szobát, és a kellemetlenségért valami kompenzációt.

2016. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szabad szemmel látható! És jól meg is csipked!

Én azt mondanám a szállásadónak, hogy ha hazaviszem innen a poloskát, az otthoni irtás árát is ő fizeti majd ki, majd küldöm a számlát!

2016. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
háát ha gazán kemeny valaki tuti beszivna velük :D
2016. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!