Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha a neten foglalok szállást,...

Ha a neten foglalok szállást, akkor a helyszínen kérni fognak személyit, vagy elég az e-mail (esetleg kinyomtatva) a foglalásról?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idegenforgalmi adó miatt kérnek személyit.

Ha bujkálni akarsz akkor, erre figyelj oda.

2016. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, személyit mindenképp vigyél magaddal. A foglalást felesleges kinyomtatni, hacsak nem kérik külön.
2016. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahj. :/

Nem bujkálni szeretnék, csak még nem vagyok 18, ezért gondoltam, anyum nevén foglalom le, de akkor mindegy... :/

2016. febr. 26. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen kell a szemelyi, sot, altalaban egy bankkartya is.

18 eves kor alatt lehet, hogy gondjaid lesznek a szoba elfoglalasakor, ha anyud neven foglalod, de o nincs ott a bejelentkezeskor.

2016. febr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már írtam e-mailt a szállodának, amiben megkérdeztem, hogy lenne-e bármi probléma azzal, ha 3 hónap híján 18 évesen szobát foglalnék. Nem lenne semmi gond. :D
2016. febr. 27. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!