Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A szállodákban számít, ha a...

A szállodákban számít, ha a vendég lehúzza az ágyneműhuzatot távozás előtt?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban úgy tanítottak, hogy a hotelekben örül a személyzet, ha a vendégek lehúzzák és összehajtják az ágyneműhuzatot, mielőtt visszaadják a szobát. Létezik még ez a gesztus, vagy már nem foglalkoznak vele?
2016. ápr. 7. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

...és kérsz egy porszívót is a portán??


Na meg az ablakot se felejtsd el majd megpucolni.

2016. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Ha neked jól esik,mwgteheted,de ettől nem néznek szebben rád. Amúgy én is így szoktam elhagyni a szállást+rendben.
2016. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Persze, majd 5*os hotelben en fogom huzogatni az agynemut :'D. Talan Rozi neni panziojaban ahol latod is Rozit o fog neki orulni.
2016. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én még soha nem is hallottam ilyenről, hogy le kellene venni a huzatot távozáskor, soha nem is tettünk így. Első olvasásra viccesnek is tűnik. Persze rendben kell otthagyni a szobát, ez természetes.
2016. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg pont, hogy nem higénikus, hogy lehúzod az ágynemüt. Pl kitudja, hogy mostál-e kezet wc után, és az ágynemü pont ilyen higénas dolgok miatt van. Ennyi erövel aludhatnál ágynemü nélkül is benne.


Egy szállodában fizetünk azért hogy kitakarítsák, és cseréljék a szobát. Persze vannak dolgok amiket nem csialunk, pl minden nap 10 törölközö igénybe vétele, szétdobált alsónemük... De pl mikor a gyerek leejtette az üvegpoharat, nem takarítottam, hanem hívtam a szobaszervízt, miután a takarítónö össze takarított, adtam neki 5€, mert ez persze még este lefekvés elött is volt.

2016. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
A takarító munkaideje akkor is 8 óráig tart, ha lehúzod, meg akkor is, ha nem.
2016. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Voltam olyan helyen ahol kérték, hogy csináljuk meg, Ott megcsináltam. De ez kis német faluban történt.

Általában elég ha nem hagysz magad után koszt. Sajnos sok paraszt még a használt óvszert sem képes kidobni.. Olvastam erről egy cikket, hogy egyes emberek milyen gusztustalan dolgokat hagynak maguk után. Na az szerintem nagyon durva, szerintem azt sem várják el, hogy lehúzd az ágyneműt.

2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ágyneműhuzatot ne hagyjtsd össze,mert úgyis ki kell mosniuk.
2016. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

persze hogy számít levonják a végösszegből

ha levágod a kertben a füvet és beállsz recepciósnak még te kapsz egy kis pénzt

te idióta

2016. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!