Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mely országokat ajánlanátok...

Mely országokat ajánlanátok nekünk ha az őszi-téli hónapokban is napi szinten szeretnénk napsütést látni?

Figyelt kérdés
Repülőút oda-vissza két főre maximum hatszázezer forint, szállás (csak szállás) egy hónapra legfeljebb kétszázezer forint.

2016. ápr. 9. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A repjeggyel nem lesz gondod én Ausztráliába is utaztam már 300 000 Ft körül. Viszont az egy hónapos szállás 200 000 ért már necces. Legfejebb valami olcsó hostelra futja ki (ez kb. napi 6700 ft két főre, ami azért elég necces). Én inkább megcserélném a két dolgot a szállásra költenék többet és a repjegyre kevesebbet.

Én a helyedbe Ázsiába mennék, Thaiföld, Vietnám, Malajzia, Sri Lanka viszonylag olcsó helyek és gyönyörüek.

2016. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi ilyen a Kanári, ott decemberben is tudsz napozni, a leghidegebb időben is 20C körül van a hőmérséklet.

Szállások sem csillagászatiak, körül kell nézni booking.com-on.

2016. ápr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Kanári-szigetekre mennék, ahova a retúr repülőjegy kijön 30-60 ezerből, egy havi apartman bérlés pedig 200-300 euró.

Ha kevés a napközbeni 20-24 fok, akkor valamelyik távol-keleti szigetre.

2016. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Indonéziába mennék szeptemberben, akkor még nincs esős évszak. Ha nem probléma nektek az eső (meleg ugyanúgy van és süt is a nap, csak párszor leszakad az ég), akkor lehet később is. A repjegy bőven kijön 600ből/2fő és a szállás is 200 ezerből.
2016. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld!


Jöhetnek még példák szép számmal!

2016. ápr. 12. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

De most példákat akarsz, vagy utazgatni?

MErt személy szerint marhára tojok rá, hogy a kérdező zöld kezet oszt, vagy pirosat. De amikor azt látom, kap néhány használható ötletet, majd kiemeli csak azért a kérdését, hogy hátha oszthat még pár zöld kezet, elbizonytalanodok, érdemes-e bármit mondani.

2016. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kissé reménytelennek tűnsz számomra. :D


Zöld pacsit nem azért osztogatunk, mert az "hű micsoda életcél" vala, hanem avégett, hogy bátorítsa az embereket válaszadásra. Ennyi, s nem több. A kérédést tehát nem eme cél miatt emeltem ki, hanem, hogy kinek jön még néhány újabb ötlete.


De ne búsulj, a te példád és az Indonéz is kedves úticél lett szememnek! ;) Nem felejtlek.

2016. ápr. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!