Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jó áron szállás Barcelonában?

Zyebra kérdése:

Jó áron szállás Barcelonában?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ahol nincs medence,mert csak 3 napot lesznek ott. Ajándék lesz édesapámnak aki nagy FC Barcelona fan, így olyat keresek ami relatíve közel van a Cam nou-hoz. 3 felnőtt menne, de csak olyan szálloda kéne amiben a reggeli van és csak aludni vannak ott,mert város és látványosságokat akarnak nézni. Találtam pár jó szállást eddig, de arra gondoltam körbe kérdezek hátha van valakinek valamilyen jó tapasztalata.

2016. máj. 6. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A belvárosban keress szállást szerintem, ha három napra mentek. Tömegközlekedéssel bármikor kimehettek a Camp Nouhoz. A látnivalók viszont gyalog inkább bent vannak, a Sagrada Familia és a többi Gaudi. Mászkálhattok az emeletes buszokkal is, vannak ilyen hop on hop off járatok turistáknak, azon idegenvezetés is van fülessel, és tényleg minden érdekes helyre elvisznek.


A szállás ugye attól függ, mennyit szánsz rá. Nézhetsz az Airbnb-n valami lakást, azok elég kényelmesek, és akkor van hűtő, csinálhattok ti is reggelit. Mi pl. egy hostelben voltunk, olcsó volt, tiszta, bent volt a város közepén. Nagy luxus nem volt, de volt kényelmes ágy, tiszta fürdőszoba a szobában.

Ez volt az:



[link]

2016. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Pont ilyet kerestem, amit te ajánlottál.
2016. máj. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!