Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olyan szállást keresek Montene...

Olyan szállást keresek Montenegróban, Horvátországban, Bulgáriában vagy Görögországban ami közvetlenül a tengerparton van. Azaz a teraszról a vízbe lehet ugrani. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Legfőképp saját tapasztalat érdekel, de bármilyen segítséget megköszönök. A booking és társai már kivégezve, napok alatt se találtam olyat amit elképzelek, ezért írtam ki a kérdést. Google is a barátom.

Kb 10-15 főre keresek szállást. Mindegy hol, csak tengerparton legyen. Ha számít július végére kellene.

Nagyon köszönöm ha segít valaki!


2016. máj. 10. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Budva Avala hotel de kb 500 000 forint egy hét.
2016. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt elfelejtettem írni, hogy olyat szeretnék lehetőleg, hogy csak mi vagyunk egy házban, ahol lehet főzni, sütögetni és a gyerekeket tudjuk nézni miközben pancsolnak, de nincsenek ott más emberek. Voltam már ilyen helyen, de az megszűnt. Útközben is láttam több ilyen kiadó házat is, de nem találom neten.
2016. máj. 10. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiírtam neked travel SE-re [link] hátha ott tudnak segíteni, arrafelé jár mindenféle nép, errefelé meg csak magyarok.
2016. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] előző vagyok, ez úgy tűnik egy lehetőség.
2016. máj. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még valami: ennyi emberre csak akkor foglalj szállást ha valaki oda tud utazni és megnézni hogy minden klappol mert nem kevés pénz lesz ez.
2016. máj. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!