Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Plusz költséget számolnak...

Plusz költséget számolnak fel, ha egyik napra szobába kérem a reggelit?

Figyelt kérdés
Konkrétan Shiraz hotelbe megyünk hamarosan nyaralni. Láttam egy olyan posztot Facebookon ahol írták, hogy kérheted szobába is a reggelit. Ez vajon térítésmentes vagy a végén számolhatnak fel érte költséget?

2016. máj. 13. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában térítésmentes, de voltam olyan helyen, ahol felárat kértek érte. Az adott helyre ahova mész, kérdezd meg.
2016. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fel bizony, es valoszinuleg nem is keveset. Ha fouri kenyelmet akarsz es meg az etterembe lemenni is lusta vagy, fizesd meg az arat.
2016. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is számolnak fel felárat, biztosan nem éri meg, mert a bőséges svédasztalos választék helyett eheted, amit kapsz.
2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkodtam rajta! :) De természetesen a svédasztalos reggelinél nincs jobb!
2016. máj. 13. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Akár simán fel is viheted magaddal a szobába egy tálcán.
2016. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért nekem nem lenne poffám felvinni tálcán a szobába..
2016. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért, tiltja a házszabály? Dolgoztam hotelben, az ha a szobaszervíz viszi fel tök ugyanaz mintha te felviszed magad. Rengetegen csinálják, nincs ebben semmi meglepő.
2016. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem tiltja a szabály, de azért én sem vinném fel. Valószínűleg ott a szép étterem, akkor ha már lementem biztos ott eszem meg. Ha meg nincs kedvem lemenni, akkor kérem a szobámba. Ha esetleg a páromat akarnám meglepni, hogy ágyba kapja a reggelit, akkor is inkább felhozatnám, mint én vinném fel.
2016. máj. 13. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
"Miért, tiltja a házszabály?" Nagy valószínűséggel igen, elég sok helyen ki van írva, hogy az étteremből ételt nem lehet kivinni.
2016. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Így van, én is sok helyen láttam már kiírva. Ez ezért van, hogy ne legyen az, hogy egy reggelire befizetve, onnan etesse a paraszt az egész családot.
2016. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!