Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten keresek olcsó,...

Budapesten keresek olcsó, diákbarát szállást egy éjszakára, ahonnan könnyen megközelíthető a reptér. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ritkán járok Pesten és még sosem szálltam meg ott sehol. Most viszont korán indul a repülőm és 300 km-ről nem tudok időben odaérni Pestre, bent kell aludnom már előző éjjel.Olyan hely kellene, ahová a magamfajta idegen is könnyen eltalál a Nyugatitól és kora reggel el tudok jutni onnan a Reptérre.

2016. jún. 26. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben 6-kor indul a repülőd és 4-re kell kint lenned, az nem nagyon fog menni tömegközlekedéssel: a 200 E autóbusz megy Kőbánya - Kispest-i metró végállomásától a reptérre, de 4:05-kor indul az első és fél 5-re van kint.

Szállást a Bookingon tudsz keresni - ha jó többágyas terem is, akkor hostelt, stb. kereshetsz a Köbányán- Kispesti metró végállomása környékén.

2016. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6:40-kor indul a repülő. Vonattal elméletileg be tudok jutni fél 5-re Ferihegyre de akkor közte 4 órát kell töltenem Szolnokon az állomásban, ami tavaly nem volt túl jó élmény a menekültek miatt. De ha tömegközlekedés sincs ilyen korán, akkor felesleges ezért bent aludnom. :/
2016. jún. 26. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Tömegközlekedés van egész éjszaka, a reptérre is, emiatt nem is érdemes a reptér közelében szállást keresni, mert 1. lepra, 2. a belvárosból ugyanolyan gyorsan beérsz kora reggel.


Én ugyanilyen reggeli géphez mentem nemrég, mivel metró még nincs, a Nyugatiból az első vonattal (ha jól emlékszem 4-kor indul, de nézd meg). Ferihegy vasútállomásnál leszálltam és pár percen belül megjelent egy 900-as busz, amivel kb. 5 perc a reptér.


Szóval én a Nyugati környéki bosteleket céloznám be bookingon.

2016. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ennek még utánanézek!
2016. jún. 27. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a 900-as busz jó ötlet lenne, ha...

Megnéztem a menetrendet, íme:


[link]


Szóval 3:43-kor indul az utolsó és menetrend szerint 4 órára ér a Ferihegyi vasútállomásra (18 perc) - így aztán a Nyugatiból 4 órakor induló vonattal nem igazán lehet elérni... Lehet, tavaly más volt a menetrendje, ez idén jan. 1-től van.


Viszont van vonat a Nyugatiból 2:45-kor, az 3:10 körül ér a Ferihegyre - a busz meg 4 körül jön... Kedélyes 3/4 órás várakozás a megállóban...

2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor javaslom nézd meg a Ferihegy vasútállomástól induló menetrendet, mert onnan jár a plusz busz. [link]
2016. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Íme: [link]
2016. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!