Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Siófokon autós kemping?

Siófokon autós kemping?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek ne nézzetek hülyének az alábbi kis történet alapján :D Szóval, tavaly a párommal Siófokon voltunk nyaralni(idén máshová utazunk) és annyira finom bolognai lángost ettünk a Club218 Wellness Apartman mellett lévő kis büfében, hogy úgy döntöttünk már csak azért is megérné lemenni Siófokra, meg hát szép emlékek is kötnek oda. Péntektől vasárnapig mennénk és ehhez keresek olyan kempinget ahova autóval tudnánk menni (terveink szerint ebben aludnánk, elég nagy, már próbáltuk és kényelmes :D). Esetleg ha valaki tudna nekünk ebben segíteni, azt nagyon megköszönném/megköszönnénk :)
2016. júl. 3. 20:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és mielőtt jönne, hogy "a google a barátod", már kutakodtam, de sajnos én nem találtam semmit, lehet csak rosszul kerestem :)
2016. júl. 3. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A balatontourist weboldalán van emlékeim szerint két siófoki kemping. Hogy autóban alszotok vagy sátorban, az nekik mindegy.
2016. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!