Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valaki volt a közelmúltban...

Valaki volt a közelmúltban Crikvenicán, az Ad Turres nevű szállodában? Mondana róla véleményt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítek googlizni:

[link]

2016. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvastam itt is, Tripadvisor-on, és a google értékelést is. De elég szélsőséges válaszok vannak, ha összeveted a 3-4 oldal értékelését. Ezért vettem a bátorságot, hogy itt kérdezzem meg az embereket, hátha valakinek FRISS véleménye van,és nem 5-6éves;)
2016. júl. 28. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugyan nem voltam, de a bookingos ertekelesek eleg frissek, en erre a szallasra egy fillert nem koltenek ezek alapjan :/
2016. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi azért elmentünk. A reggeli, vacsora bőséges volt és finom is. A szoba nem volt nagy szám, de úgy is csak aludni jártunk haza, és az ágy kényelmes volt. Bár egy hűtő elfért volna. Illetve a szálloda elhelyezkedése is borzalmas. De ennyi pénzért nem reklamálok. balatonra nem jutok le ilyen kevés pénzért, főleg nem félpanziós szállodába.
2016. aug. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!