Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Barcelonai nyaralással ha van...

Barcelonai nyaralással ha van tapasztalatotok, szállást keresek, tudnátok segiteni abban, hogy melyik egy jó környék megfizethető áron, és könnyen megközelithető? Vagy ha tudnátok esetleg szállodát ajánlani

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Booking.com

Kihozza az általad kívánt összegért szabadon lévő szobákat az általad kívánt időpontra (mivel ezeket nem írtad meg).

Az adott szállásra adott értékeléseket is el tudod olvasni az értékelésre kattintva - így aztán könnyebben tudsz dönteni. Itt általában értékelik a vendégek a környéket, az elhelyezkedést is.

2016. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jav. az értékelés pontszámára kattintva.
2016. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én náluk szálltam meg pár éve, magyarok üzemeltetik:

[link]

Biciklit és robogót is lehet tőlük bérelni, így gyorsan és olcsón körbe lehet járni a várost.

2016. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a magyarok által üzemeltetett szállásnak örültem volna,ha tudok róla nyár elején,bár egy kicsit zavar,hogy e-mailben kell érdeklődni az ár iránt.Gyanítom nem egységes,úgy értem nem ugyanannyiért adják ki a különböző nemzeteknek,vagy nem tudom,mi lehet az oka.

Egyébként én is csak a booking.com-ot tudom ajánlani,mert minden fajta szállás van pénztárcától függően és a cég is segítőkész,ha gond van.

2016. aug. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam, 30 euró volt augusztusban, 25 szeptemberben, mert az már nem főszezon. De nyilván függ attól is, hányan vagytok, hány szobát vesztek ki, stb. Ha jól emlékszem, egy éjszaka árát kellett befizetni foglalóként (K&H-s számlára). A biciklibérlés 6 euró volt egész napra szállóvendégként, ha csak az utcáról megyek be, úgy 8 lett volna. Egyébként nagyon rendesek, segítőkészek, és nincs messze a La Ramblától, biciklivel a tengerpart is max. 10-15 perc.
2016. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!