Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbnb-n hogy fizetek?

Airbnb-n hogy fizetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerős ajánlotta ezt az oldalt, én is hallottam róla, de nem igazán ismerem ki magam rajta, jól jönne egy kis segítség. Felregisztráltam, írtam magamról pár dolgot, plusz fotó, stb.

Egy hét múlva utazom a párommal és írtam egy profilra, akinek a linkjét ismerős küldte, találtam is nála vagy tíz referenciát. Megírtam, kik vagyunk, hány napig maradnánk, visszaírt, hogy "happy to host" és ennyi. Illetve az oldal kiírta, hány órám van foglalni.

Szeretnék még feltenni előtte pár kérdést, de nem enged többet üzenetet küldeni, csak felajánlja a paymentet, ami nem is tudom, mennyire megbízható: mi a biztosíték airbnb-n, hogy az illető nem "lép le" a pénzzel?


2016. aug. 16. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem valami vidéki panziós oldal műkörmös hirdetésekkel a bannerben, hanem egy milliárdos nemzetközi cég. Ha a bérbeadó bármilyen módon trükközne, akkor odavisznek egy hatalmas satut, abba belefogják az árus t.keit és megszorongatják. Ez a garancia arra, hogy nem lép le a pénzeddel.

Természetesen fizetni bankkártyával kell.

2016. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!