Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londonban élőket vagy Londonba...

Tyukanyó55 kérdése:

Londonban élőket vagy Londonban jár kirándulókat kérdezném:- ágyi poloskákkal kapcsolatosan volt-e valami tapasztalat, érintkezés?

Figyelt kérdés

Információkat szeretnék kapni :- Londoni meghívást kaptam , de a vendéglátóknál és a többi lakónál is március óta többször volt ágyi poloska írtás , és félő, hogy még mindig vannak megbújva.- Még két hete is találtak élő bogarat.

Kinek volt már ilyen rossz élménye, találkozása??

Mit tennétek a helyemben, utazzak, vagy maradjak????

Köszi előre is a válaszokat.


2016. szept. 1. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Köztudott, hogy az ágyi poloskát házilag szinte lehetetlen kiirtani. Ahhoz, hogy véglegesen ki legyen irtva meg kell találni a poloska "fészkét". Ezért szakembert szoktak hívni. Ha 2 hete volt még poloska, akkor azt jelenti, hogy nem jutottak még el oda, hogy szakember segítségét kérjék. Így valószínű, hogy lesz még poloska.

De ezért nem menni Londonba hülyeség. Rengeteg szállás van ahol nincs poloskaveszély. Nem kötelező oda menni. Ha meg spórolás miatt nem mész más szállásra, akkor fogadd el, hogy poloska is lesz.

2016. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ !

A gondom ezzel még mindig az, hogyha másik szállásra megyek is, a vendéglátóim ugyanúgy magukkal hozhatják a poloskát, amit én nem szeretnék haza hurcolni Magyarországra - a lakásomba - a gyerekeimnek, unokáimnak !! Ez a legnagyobb gondom, és mivel ilyen bizonytalan a szállás - azt hiszem inkább kihagyom, és kifizetem nekik a megvásárolt repülőjegyet ! / Akciós volt, nem jelentős költség ! /

A családom és saját egészségi - meg higiéniai biztonsága fontosabb számomra, mint egy poloskás lakásban eltölteni 6 éjszakát .


De azért köszönöm a tájékoztatást, és ha másnak is van tapasztalata, azt is elolvasnám !!!

2016. szept. 2. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért hoznád haza? és a vendéglátóid ha meglátogatnak miért vinnék át egy másik szállásra? Az ágyi poloska nem emberre megy. Ez nem tetű vagy bolha. A poloska inkább éjszaka jön elő, és nappal ha mozgás van elbújik. nem telepedik az emberre.
2016. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg a vendégeiddel nem kötelező a szobádban találkozni
2016. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kommentálnám az előző "szakértőt".


Idézet: [link]

"Utazáskor hazahozzuk a bőröndünkben (hotel, hostel, szálloda).

Gyakori eset, nyaraláskor ágyi poloskával fertőzött hotelben száll meg az ember.

Az utazótáskát az ágy mellett tartva kitűnő búvóhelyet biztosítunk az ágyi poloskának, melyet a hazautazáskor lezárunk aztán repülőre-buszra-hajóra szállva csak otthon a lakásban nyitunk fel újra. Történik ez rendszerint a hálószobában, a nyaralás ruháit a gardróbszekrénybe pakolva, az ágy közvetlen közelében. Az előmászó ágyi poloska már az első éjszaka megtalálhatja az alvó embert, majd az ágyban vagy annak környékén rejtőzik."

2016. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 16:11

Akkor ne kommentálj engem, hanem kezd el értelmezni a leírtakat, mert amint látom ez még nem megy.

Segítek?

A kérdező kérdezi, hogy 2 hét múlva ugye nem lesz poloska? Én írtam, hogy nagy valószínűséggel lesz, mert a "fészket" vagy főbunkert (nevezd ahogy akarod) kell kiirtani amit szakember tud megoldani. Ezért menjen más szálláshelyre.

London tény, hogy nem tiszta város, de vannak szállások ahol nincs poloska. Sok ilyen szállás van.

A kérdező erre azt írta, hogy lemondja, még az új szállás ötletével is mert a vendéglátói átvinnék a poloskát. De miért vinnék? Nem kell a szobában találkozniuk..

Szóval értelmezd a leírtakat legközelebb.

2016. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos információkat mindenkinek:- annyit még a témához, hogy igenis emberre megy, mert a vendéglátóm márciusban tiszta poloska csípéses lett, és az orvosnál derült ki, hogy ágyi poloskás. Akkor kezdték el írtatni, de azóta is találtak élő bogarat , mint írtam, kb. két hete is . Ezért aggódom én, hogy emberre is áthurcolhatják, bárhová is megyek velük. És iszonyatos rossz szakvéleményeket olvastam az ágyi poloskákról, hogy szinte kiirthatatlan.

Ezért is bátorkodtam itt érdeklődni a tapasztalatokról.

De köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

2016. szept. 3. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!