Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok (saját tapasztalat...

Tudnátok (saját tapasztalat alapján) ajánlani jó és megbízható, viszonylag korrekt árú utazási irodát?

Figyelt kérdés
Utazni szeretnénk párommal jövő nyáron, és már most nézelődnénk, de az a gond, hogy nem tudjuk az utazási irodák közül melyek a legmegbízhatóbbak. Köszönöm előre is. :)

2015. aug. 20. 20:38
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Anubis Travel
2015. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baraka
2015. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg hova.

Mi Gorogbe Apollon travelel jarunk.Buszos es repulos Gorog utjaik vannal.

Illetve Gorogbe es Spanyolba Grandtoursal,ezeknek van egy helyuk Torokre es Horvatba is. Buszos ut mind.

Weboldalukra nez ra.

Illetve neha neha Ibusz.

2015. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wizzair vagy Ryanair és a booking.com használatával FELÉBŐL kihozod azt, amit az utazási iroda eladna neked.

Csak rá kell keresni.

2015. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Grand Tours, Apollón Travel tényleg jó, de van egy rossz hírem is: az, hogy melyik megbízható iroda MOST, az nem jelenti azt, hogy jövőre is minden tuti lesz.

Bár mindkét irodát igen kedvelem, nem ellenük beszélek, de dolgoztam utazási irodának és tudom, milyen vékony hajszálon lebeg néha a létük vagy nem létük.

2015. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi busszal járunk, és nem hozzuk ki feléből, mert 20-30 ezer között elvisz az Apollon Travel, és ebben úszállás van, ezt a büdös életbe nem oldod meg magadnak ennyiből.


én még nem repültem, így nem mernék egyedül elindulni, nem tudom, hol mit kell csinálni. igaz, h foglalhatok magamnak repülőjegyet, de azok a fapados repterek 60-100 km-re vannak a városoktól, onnan még meg kell oldani a bejutást, ami nem 1-2 font/euro.

és cipelhetem a csomagom, mikor azt se tudom, hova megyek.


nekünk az Apollonnal csak jó tapasztalataink vannak. és olcsók.


Grand Tours én nem drága. De pl. Horvátba csak 1 helyre mennek, Porecsbe, ami nem jó, kb. a leggagyibb hely.


Ibusz szerintem elég drága.


Amit az első 2 válaszoló írt, azokról meg nem is hallottam.


Egyébként a jövő évi utak majd december körül jelennek meg, amit az idén nézegetsz, az semmit nem jelent. Jöden más lesz, főleg Görögország tekintetében. Eddig fillérekből el lehetett oda jutni, szerintem ez volt az utolsó ilyen év.


Megkaptam már ezen az többször, hogy szenvedjek akkor a buszos utazással, de nekem semmi bajom nem volt vele. És több tízezer magyar családnak is megfelelt.

Júniusban fejenként 26 ezerért voltunk a tengerparton.

Kollégámék most jöttek haza a Balatonról, fejenként 2x ennyi volt CSAK a szállás, a benzin ebben még benne sincs.

2015. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valamiért elküldte, pedig még nem akartam.

szóval nem nagy szenvedés a buszos út, főleg ha 20-30 ezer.

Görögbe repülővel én 150 ezer alatt nem nagyon láttam utat.

azt meg nem mindenki tudja megfizetni.

nekünk tökéletes élmény volt a tengerpart, és igenis megérte azt az 1 nap buszozást.

inkább ez, mint 5x annyiért a Balaton.

2015. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!