Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bookingon lefoglaltam egy 2...

Bookingon lefoglaltam egy 2 fős szobát franciággyal,2 napra. Az árban (41ezer Ft) már a 2 fő összesen, vagy fejenként lesz ennyi?

Figyelt kérdés
Mert azt nem tudtam megadni, hogy ketten megyünk, csak a szobát választhattam ki, és abban úgy van hogy max 2 fő

2016. okt. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan szobát választottál, ami 2 főnek alkalmas, akkor igen. De minden le lett írva, és az emailben is amit kaptál. Nem tudom mi olyan nehéz értelmezni, abban amit foglalsz.
2016. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ez egy karrier,hogy azt se tudod/érted mire kattintasz rá,de azert lefoglalod.....bár szerintem nem kell hozzá diploma,hogy 2 fős szoba foglalása eseten a szoba kerül annyiba amennyibe/éjszaka és nem fejenként......
2016. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
37x átnyálaztam az e-mailt, csak azt írja, hogy 2 éjszaka 1 szoba:) de akkor ennyi összesen, nem fejenként. Köszönöm
2016. okt. 4. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A szoba kerül ennyibe, amiben két fő szállhat meg... Ha a reggeliért külön fizetni kell, akkor azt persze fejenként kérik majd.
2016. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Foglalás keresésekor meg kell adnod hogy hány fő utazik. Ugyanis attól hogy egy szoba franciaágyas, még lehet 1 fős is. Sőt, 2 ágyas szobát is adnak ki 1 személyes használattal. De ezt mind-mind a foglalás kezdetekor látnod kellett volna. Sőt, mielőtt véglegesíti az adatokat a rendszer rákérdez hogy helyesek-e az adatok. Ott le tudtad volna ellenőrizni hogy hány fő, milyen szoba, milyen ellátás. De a visszaigazolásban is benne van minden adat, sőt a visszaigazolásnak van száma és pin kódja, az alapján a booking.com-on lekérhető a teljes foglalás.


Gyakorlatilag elsiklottál ilyen információk felett, pedig nem kell agysebésznek lenni hozzá szerintem.

2016. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Azért rettentő ciki a kérdésed, mert csakis te tudhatod rá a választ. Ott van leírva a visszaigazolásban.

Nem bántásból mondom, azért kellene elolvasnod, mert van olyan, hogy 2 főre keresel, és közben vannak egyágyas alternatívák is. Ha ilyenre kattintottál, a torkosborz kultúr szívást hajt végre hozzád képest.

Szóval uccu neki, menni fog.

2016. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!