Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnatok nekem javasolni...

Tudnatok nekem javasolni olyan nemet, osztrak, sved vagy norveg hirdetesi oldalakat ahol apartmant tudnek hirdetni? Spanyolorszagban levo apartmant szeretnek hirdetni.

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Airbnb miért nem jó? Vagy a Booking.com...
2016. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bence87 ***** válasza:
A legtöbb nagyobb oldal több nyelven is elérhető, köztük a fenti nyelveken is. Airbnb, Booking.com, only-apartments, Expedia, Wimdu, 9flats, Flipkey. Minél több helyen van, annál jobb. Csak ugye ekkor már channel managert kell használnod, pl. Xotelia. Írtam privát üzenetet.
2016. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bence87 ***** válasza:
100%
Ja még a Homeaway is nagy, szintén elérhető a fenti nyelveken meg még több nyelven is.
2016. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezeket ismerem,koszi, csak gondoltam megprobalnek valami helyi oldalakon is hirdetni.
2016. okt. 18. 19:48
 5/7 Bence87 ***** válasza:

Helyi oldalakkal egyesével nem hiszem, hogy megéri foglalkoznod, van bőven globális oldal. Ha már helyit akarsz, akkor inkább spanyol oldalt keress, mert Spanyolországon belül is keresnek az emberek spanyol apartmanra.


De nyilván pl. booking.com, Airbnb is van spanyolul.


Még érdemes próbálkozni a szallas.hu-val, itthon és Lengyelországban erősek. De van német oldaluk is ( [link]

2016. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi,ez a szallas.hu jonak tunik. megprobalom!
2016. okt. 19. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
fewo-direkt.de - ezen nemetül kell hirdetni
2016. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!