Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jesoloba szeretnék menni a...

Jesoloba szeretnék menni a családommal, és nem tudom hol találok jó áron apartmant?

Figyelt kérdés
Tud valaki egy ottani irodát amelyik ilyenekkel foglalkozik? Évekig Bibioneba mentünk eddig ott az AZGROUP nevü helyi irodában intéztem az apertmant (egyébként ajánlom öket aki Bibione ba menne ) de jesoloban nem találok semmi ilyen helybeli irodát. Előre is köszönöm.

2016. ápr. 16. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az interneten megpróbáltad már a keresést?

Évek óta nem találkoztam olyan emberrel, aki irodánál foglalta a szállását, ha gondolod, jót elbeszélgethetnénk privátban arról, mi a jó abban, hogy bemész egy szobába, ott vársz a sorodra, majd kétszer annyi pénzt lehúznak rólad, mintha a telefonodat nyomkodva vennél valamit a neten.

Nem tudom hallottál-e az airbnb-ről, a hotels.com-ról, a trivago-ról.

Itt kezdjed, ha neked is herótod lesz az irodai ügyintézéstől.

2016. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jesolóban nem hinném, hogy ne lenne legalább 100ezer kiadó apartman.

Az meg, hogy kinek mi a "jó ár" ...??

2016. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minek az iroda?????

Booking.com-ot ajánlom, beírod a feltételeidet és kidob vagy 1000 találatot, azok közül választhatsz, csak a pénztárcád szab határt.

Bár, gondolom, pénz nem számít, ha irodának fizetsz jutalékot...

2016. ápr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktatást Az irodán keresztül jóval kedvezőbbek az ajánlatok mivel helyi irodát keresek .A Booking comon már pár napos kiruccanásokra foglaltam ,de az 1hetes nyaralásokra szintén a helyi irodák a kedvezőbbek amit viszont jesoloban (neten) nem találtam .Gondoltam valaki tud ilyet .De mint sok helyen a neten itt is csak a kioktatás megy.Azert ha valaki tud ilyen irodarol és megirná nagyon megköszönném ,mert a pénztárca szab határt ,de én nem az az egyszer élünk típus vagyok ,nem szórom két kézzel.Ha nem tudsz segíteni kérlek ne válaszolj, nem kell az okosítás ! Köszönöm!
2016. ápr. 17. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Ahogyan én láttam, mindhárman segítő szándékkal írtuk le a véleményünket. Valószínűleg eltérő álláspontot képviselünk, és már megbocsáss a sejtésért, de mindhárman valószínűleg sokkal többet utazunk, mint te az egész családoddal, pereputtyoddal együttvéve.

Épp ezért azt kell mondjam, nem kioktatásnak szántuk a szerintünk igaz álláspontot, hanem a te okosításodra.


Jó lenne, ha ennek megfelelően kellő alázattal kezelnéd az itt hallottakat, és megpróbálnál - ezegyszer - gondolkodni, vajon tényleg nem a mi megoldásunk-e a jobb.


De hogy előremozdítsam ezt a párbeszédet, megkérdezném, megnézted-e egyáltalán a mi javaslataink bármelyikét.

Esetleg tudnál-e olyan árakat mondani, amiknél ne tudnánk mi itt mezei válaszadók (tisztán az internetes foglalós oldalak segítségével) jobbakat mondani...

2016. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na kérlek szépen most néztem kíváncsiságból rá az az apartman amiben 2 szer voltam bibioneban (residence ranieri) nézd meg magad is .A bookingon 1200 euróra taksálja 2 felnőtt 2 gyerekkel .Na ezt szoktam én az az group it -n 750 euróért megkapni 1 sor napozó aggyal mert kedves az irodas csajszi😉 Mind a három évben náluk intéztem a harmadikon 4 felnőtt 3 gyerekkel másik apartmanban meg mindig 800 euró alatti áron 😉Azért voltuk többen mert itt mar tudod a pereputty is ott volt .A Booking comon 2 szer 3 napos utat foglaltam egyet horvátok hoz motoros túra hoz szallasnak 1 szer meg most januárban Ausztriába donnersbachwaldba sí szállás gyanánt .Mind a 2 szer nagyon jo volt az ár es amit kaptam a pénzemért de ezek nem 1 hetes utazások voltak mert bizony arra nem találtam rajta olyat amit ne sokallnek .Nyilvan jesoloban drágábbak az apartmanok ezt mar szinten neten csekkoltam 1000 euró fölött szinte mind 2 felnőtt 2gyerek .Azert szerettem volna irodát helyit mert mindig jo volt a tapasztalat sorba pl csak tavaly álltunk előtte 2 évben nem kellett.(Amúgy azt mindjárt gondoltam hogy itt mindenki többet utazik mint én meg aztán végeláthatatlan a dolgok listája amikben itt mindenki jobb a másiknál ) -ha bocs nem bírtam ki hogy ide ne írjam .Azert ha tudsz valami tutiságot kíváncsian várom 2 felnőtt 2 gyerek tengertől ne túl messze !🤔
2016. ápr. 18. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:

"Na ezt szoktam én...megkapni 1 sor napozó aggyal mert kedves az irodas csajszi"


Tévedsz!

Nem kedvességből, hanem pénzért kaptad. Ugyanis pénzből élnek!


Minden (apartman)szállodánál szerepel a szolgáltatások között, hogy pl. ad-e nyugágyat a kecó mellé, avagy sem. Amelyik szálloda -pénzért- bérelt a vendégeinek napernyőket nyugágyakkal a strandon, csak azok tudnak adni.

Ha nem ilyen apartmanban/szállodában foglaltál volna, akkor nem kaptál volna. Bérelhettél volna magadnak a parton külön pénzből.


Még, hogy "kedvességből" meg, hogy "szoktam" kapni...

2016. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oh mar látom mire gondolsz .Igen felreerthetoen írtam az első sor akart lenni .Azert kedves a csaj mert 1-3 íg mindig feláras ! Mindig előre tett minket felár nélkül .Na mindegy amúgy nem számít mert jesoloban nem találtam ilyen irodát ezek szerint más sem tud .Na mindegy várok meg nézelődők tovább .
2016. ápr. 19. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, kérlek gondolkodj már el egy kicsit azon, hogy vajon miből él egy utazási iroda.

Elárulom, hogy a jutalékból, amit ugyanaz a szálláshely fizet neki, amit te magad is meg tudsz találni és nyilván a jutalék nélkül fogsz náluk foglalni.

Természetesen lehetnek akciók, amik miatt néha megéri irodánál foglalni főleg akkor, ha olyan helyre mész nyaralni, ahol jó, ha van kihez fordulni kérdés vagy probléma esetén, de Jesolo pont nem ilyen hely :)

Mi tavaly Jesolo mellett voltunk Cavallino-ban, 500€-ért találtam júl. végén szállást 4 főre 7 éjszakára, közvetlenül a tengerparton.

Klímás, komfortos mobilház, még mielőtt vki belekötne, hogy sátor :)

De a kollégáim is arrafelé voltak, mindenkinek nagyjából ilyen áron jött ki egy apartman a családnak 7 éjszakára főszezonban, bár volt, akinek kocsival kellett a partra mennie, mert messze volt.

Szóval, aki keres, az talál, mi ajánlottunk pár lehetőséget, ahol nem kell jutalékot fizetned.

2016. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja és a napozóágy+napernyő jól hangzik, csak éppen egymás hegyén-hátán vannak lerakva, általában messzebb a víztől.

Szóval van, ahol ingyen van ugyan, de mi pl. sokra nem mennénk vele, mert nem szeretjük a heringfílinget.

Ezért sem mentünk Jesolo-ba, hanem tőle picit messzebb, ahol nyugodtan, kényelmesen el lehet lenni a parton és nem egymás szájában vannak az emberek...

2016. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!