Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha hamarabb foglalom el a...

Ha hamarabb foglalom el a hotel szobát az jár plusz költséggel?

Figyelt kérdés

Hamarabb érkezem, mint, ahogy ellehet foglalni a szobát, ami 14:00 óra, viszont én 11 körül érkezem, ha nem tudják átadni akkor természetesen tárolják a csomagomat, viszont ha igen akkor eltudom foglalni.

Az lenne a kérdésem, hogy ez plusz költséggel jár?



2016. nov. 11. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem jár + költséggel.
2016. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem jár plusz költséggel.
2016. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Én már jártam ugyanígy, és fizetnem kellett a csomagmegőrzésért. Szállodafüggő, őket kellene megkérdezned.
2016. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A csomagmegőrzőjük térítésmentes.
2016. nov. 11. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:

>> Ha hamarabb foglalom el...

Nem foglalhatod el hamarabb, mert az a takarító személyzet gondjára van bízva. Éppen akkor takarítanak. Nagy a sürgés-forgás, egyesen ágyneműt húznak, mások porszívóznak, stb. !4:00 órára kell késznek lennie. Nem hiába van megadva a 14:00 óra. A csomagmegőrzés mindenhol ingyenes, amennyiben szállóvendég vagy.

2016. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudtommal ha felszabadult elfoglalhatom!

1 ágyas szobáról van szó, és azért nem fő szezonról beszélünk.

Az volt a kérdésem, hogy ha lehetséges lesz akkor az járna egyéb költséggel!

2016. nov. 11. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
A szoba 14:00 órától van kifizetve...
2016. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi, ha kész, elfoglalhatod. Jártam már rengeteg ország rengeteg szállodájában, és mondhatjuk, hogy 80%-ban hamarabb el lehetett foglalni a szobát. Ha kész, odaadják, semmit sem kell ezért fizetni. Viszont, ha nincs még kész, nem reklamálhatsz 14:00 előtt, ennyi.

Akkor pedig a csomagodat ott lehet hagyni a recepción/megőrzőben, és elmehetsz mászkálni akármeddig, nem vagy köteles 14:00-kor ott toporogni, hogy átvedd a kulcsot.


Ne törődj a lepontozókkal, látszik, hogy csak a szájuk jár, de kb. a kerületből ki nem tették még a lábukat nagy valószínűséggel...

2016. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma 14:56 köszönöm válaszod!
2016. nov. 11. 16:08
 10/10 anonim válasza:
Voltam zimmerboy Németországban. Lányokkal takarítottunk szobákat. 14:00 amikorra biztos kész kell lenni. Általában sorban takarítunk de",ne zavarj, tábla" miatt már borúlhat a sorrend. Az legtöbb szállodában ritka, hogy egy szoba távozó és érkező is egy nap alatt de megeshet. Az érkező szobákat érkezés napján a személyzet csak csekkolja, hogy biztos minden megvan e, áram alá helyezi a tvt, fűrdőszobai dolgokat, ha extra van (nászút) akkor hajtogat törölközőből hattyút.... ha gyerekágy kell beteszi.
2016. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!