Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ausztriába mennénk egyik...

Ausztriába mennénk egyik hétvégén, de útközben megállnánk aludni egyet (1 éjszakára). Hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Parkolóban?Egy mellékutcában?Autópálya pihenohelyen?stb

2016. nov. 17. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg olcsobbb szallashely? Hogy ne valami parkoloban kelljen aludni, mint valami kutyanak?
2016. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Merre mentek? Szállás Ausztriában dögivel van, de egy kétágyas szoba 50 EUR alatt nagy szerencse. Nekem vannak tippjeim, de nem tudom, merre mész.
2016. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig spórolás miatt nem akartok szállást, akkor egy autópálya parkolót javaslok. Ahol mondjuk van egy autópálya étterem (Rosenberger, Landzeit stb.).
2016. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezt az autóban alvást sosem értettem... Főleg télvíz idején. Aztán másnap koszosan, büdösen flangáltok a karácsonyi vásárban?
2016. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Crisopher ***** válasza:
Keressetek Magyarországon a határ közelében egy szállást, biztos, hogy olcsóbban találtok, mint Ausztriában. De akár Szlovákiában is jó megoldás lehet a határ közelében (igaz, akkor kerülni kell egy keveset). A határtól már nincs olyan vészesen messze Bécs, csak így megspóroltok némi pénzt.
2016. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár már régi kérdés, de az én tapasztalatom szerint hotelben aludni nemigen lehet. Áthallatszik minden, ha a másik szobában is van vendég. Mikor lehúzza a budi, fingik, zuhanyzik, mindent úgy hallasz, mintha nem is lennének falak. Ha beszélgetnek, azt is hallod, ha baszélgetnek azt is... De ha nincs pont melletted, akkor is mindenféle zaj szűrődik be. Beszélgetés, nevetés, trappolás a lépcsőn, vagy csak az eljáró emberek lépteinek zaja, lentről szintén beszélgetés, nevetgélés.


Igaz, le tudnak zuhanyozni, de szerintem nem gond, ha valaki egy nap nem zuhanyzik. Lehet, csak másfél napot kell kibírniuk zuhanyzás nélkül, attól függ mikor indulnak, érkeznek. Attól még nem lesz büdös. Fogat mosni meg lehet akárhol.

2019. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!