Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért írt a szállás ilyen...

Miért írt a szállás ilyen üzenetet?

Figyelt kérdés
Bookingon foglaltam 1 hètre Oroszországban szállást kb 3 hònapja. Ma kaptam a hoteltől egy emailt nèvre szòlòan , hogy ingyenes traszferrel várnak a reptèren legalabbis a google fordìtòval ezt szűrtem le mert nem beszèlek oroszul. Èn nem kèrtem sehol ilyet. Eleve, honnan tudják, hogy mivel megyek, honnan stb? Nekem nincs szüksègem erre, már foglaltam magamnak transzfert. Most erre ìrjak valamit vissza vagy mi?
2016. dec. 3. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
szerintem valami scam lehet.
2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Írj vissza nekik, hogy szerinted ez félreértés, és hogy biztosan neked akarták-e küldeni az üzenetet.
2016. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szállodák, ahol ingyen transzfert biztosítanak a reptérről, valószínűleg csak erről tájékoztattak.
2016. dec. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!