Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 18-35 éves lányok/hölgyek! Ha...

18-35 éves lányok/hölgyek! Ha párotok az alábbi módon (KÉPEK LENT) szeretne Veletek külföldre menni (szállodázás helyett), hogy tetszene nektek? ( Meglehet, hogy valaki "ellenzi", de remélem ők vannak kisebbségben. )

Figyelt kérdés

Ami nagyon vonzó benne:


Bárhová elmehettek vele (csak ne legyen magasságkorlátozás, de szerencsére ez nem sok helyen van).


Bárhol álomra hajthatjátok benne a fejeteket.


Igen, ez lehet egy csodaszép erdőben, vagy sziklás partvidéken is! ;) (Tehát a bizonyos emberek számára kényelmetlen, és nem is igazán praktikus sátorozást váltja ki az otthon (illetve egy jól felszerelt szálloda) minden kényelmével.) Jó dolog lehet olykor-olykor egy szép helyen felébredni! ^_^


Ha akarjátok bent maradtok (pl. nagyon rossz idő és/vagy kedvetlenség esetén), és minden földi jó a rendelkezésetekre áll (egy autóban/sátorban ugyanez nem mondható el - bár tény, hogy annak is van (már akinek) hangulata).


Ha akarjátok a járművet valahol leállítva, akár gyalog, akár a lakóbuszban szállított kerékpárokkal bejár(hat)játok a környéket.


Több embert is elszállásolhattok benne (pl. gyerekeiteket, akikért - ha többen vannak - egy jobb szállodában plusz pénzeket kérnének el jogosan, itt meg egyedül a gázolaj és az amortizáció ami költségként felmerül - csak el ne kapjon egy túlbuzgó olasz rendőr ^_^).


És mert csodálatos érzés egy ilyen szép guruló kúriára ránézni/benne utazni/benne élni.


Még akkor is ha nem éppen a fényképeklen látható (drága) felszereltségű a száguldó palota beltere. :)


Ha párotok inkább ezzel járná Veletek Európát és Ázsiát (akár csak néha utaznátok el X ideig, akár - ha megtehetitek - állandó jelleggel, vagy csak ezzel mennétek el közeli pár száz kilométeres kirándulásokra), tetszene nektek?


>>> Kívülről:


[link]


>>> Szerencsésess eset:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


>>> Nem túl szerencsés anyagi helyzetben pedig:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. dec. 13. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk buszra külön jogsi kell... meg nem egyszerű vele ám parkolni. Illetve erdőben nem tudnátok ébredni, mert komolyabb földutakat szerintem nem bírná ez luxusbusz.


Ja és... ez izé golyóálló? Csak mert ha Ázsiába akarsz vele menni, akkor lehet nem ártana...

2016. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Mondjuk buszra külön jogsi kell."


Feltételeztem, hogy ez másnak is egyértelmű.


Tévedtem.


"Ja és... ez izé golyóálló?"


Némi ellenszenvetérzek a hangodban. Miért nem hívod annak, ami megnevezése? Van esetleg valami mély és személyes sérelmed konkrétan ezen járművekkel szemben?


"Csak mert ha Ázsiába akarsz vele menni, akkor lehet nem ártana..."


Kérem ilyesmiket kizárólagosan csak az írjon, aki valóban járt is már ott. Félreérés ne essen, nem kötekszem, de ha esetleg A VALÓS helyzet mégsem annyira rossz arrafelé, akkor egy esetleges (még ha jó szándékkal kiírt is) félretájékoztatás senkinek sem fog hasznára válni.

2016. dec. 13. 12:41
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen..ez lakóbusz...arra szokták használni, hogy ha valaki sokat tartózkodik külföldön és nem állandó helyen, akkor opcióként ilyennel is nekivághat. Pl. autó vagy motorversenyzők (igen...Talmácsinak is volt egy ilyenje, amit árult karrierje végén)amikor szezonban pályáról pályára mennek egy földrészen belül, vagy van ilyen híresebb előadóművészeknek is (pl. Rod Stewartnak)...csak hát használtan is 50 milla :) a kevésbé csicsás. Újonnan meg 300-400! milla.

Erdőben mondjuk marha nehéz vele közlekedni, mert a földutakat nem egy 12 tonnás buszra találták ki. Ha parkolóban állsz meg előbb utóbb szemet szúr a hatóságoknak, áramot meg nem gázolaj elpöfögtetésével leghatásosabb előállítani. Azonkívül bármekkora hodály is... valójában kicsi. Életteret nézve rosszabb mint egy panellakás.

2016. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy pedig nyaralásra ilyen tökéletesen megfelelne nekem..


[link]


Tudod..vannak kevésbé gazdag németek, hollandok, akik ilyenekkel mennek el nyaralni, beállnak kempingbe, oszt 3-4 hétig rohadt jól elvannak benne... NYARALNAK!

Egyébként meg nem értem a kérdést... lehet azért mert ismerem a lakóautó fogalmát.

2016. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Jópofa dolig azt hinni,hogy egy ilyen luxus busszal egy álom közlekedni meg nyaralni mert ott esteledik rám ahol,meg ott kelek fel ahol akarok stb.....

Csak hogy a valosag az hogy ezekkek a lakóbuszokkal nem ott állsz ám meg ahol kedved tartja,illetve ezekbe hosszu tavon lakni nem lehet!Hiaba a luxus meg a csicsa,hosszu tavon kenyelmetlen az ilyen!

Arról nem is beszelve hogy a feltünes garantált(rossz ertelemben)egy ilyen busszal,igy arra ki sem térek hogy a tőlünk keletebbre lévő emberek menet közben lelopnak a kereket rola....

2016. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hujj de nagyon paprikás hangulatban vagy kedves hármaska-négyeske!


Csak nem fájó pontra tapintottam? :DD


Nagy részévél még egyet is értenék, de a stílusodról mérföldekről látszik, hogy bőven lesz még hova fejlődnöd okoska. :D

2016. dec. 13. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, bár már leírták, de én is a feltűnésre gondoltam. Szerintem, ha egy harmadik világbeli országban feltűnnél egy ilyen busszal, a helyi maffia/lázadók/gerillák egyből kiszúrnának, külföldi milliomosnak azonosítanának, megpróbálnának kirabolni/elrabolni. Lehet még az sem lenne elég, ha golyóálló lenne, kéne még pár fegyveres testőr is...
2016. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Marcello:


Miért ne állhatnék meg? Írtam, hogy "csak túlbuzgó olasz rendőrrel ne találkozz!" :D


"Hiába a luxus meg a csicsa, hosszú távon kényelmetlen az ilyen!"


Ez viszont akárhogy is nézem, értelmezhetetlen. Éppen egy tágas autóbusz (átalakítva igényeidnek és ízlésednek megfelelően) lenne kényelmetlen? :)


"A tőlünk keletebbre lévő emberek menet közben lelopnák a kereket róla..."


Ez igaz lehet, de ennyi erővel keletebbre még a kis személyautókat is feltörik.


Sőt, idehaza is.


És ha ennyire félünk (bár a biztosítás azért mindent megold - már akinek van), akkor a nagy kérdés:


MIÉRT és KINEK készítik a ilyeneket?


(Nem mindenki autóversenyző, tudod hármaska, ezek nagy részét utazóknak találták ki, de (szinte várom...) te majd úúúgyis megcáfolsz nagy bölcsességedben. Hisz te már csak egy ilyen kis önjelölt mindentudó vagy. ^_^)


Summa - Marcellonak és a többieknek: ha mindezeket figyelembe veszük, értelmetlen (lenne) a kategória.


Mégis él és virul.


Valahol a kettő között lesz az igazság.


Első! Hátizsákosként nagyobb "biztonságban" van bárki a földön?

2016. dec. 13. 14:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: hány utazót láttál te már ilyen busszal rohangászni? :D Na.. de most őszintén :D

Hidd el tudom milyen.. én is jártam évekig lakókocsival nyaralni. Tudod, ez majdnem olyan, csak egy fokkal praktikusabb, mert leakasztom róla az autót aztán irány a belváros..oda, ahonnan az ilyen dögök kivétel nélkül ki vannak tiltva (súlykorlátozás, magasságkorlátozás, satöbbi) :D

2016. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó jaj....már mikor először olvastam a kérdést is valahogy sejtettem,higy egy újabb megmondó géza kérdését láthatjuk,akinek "jó" választ nem lehet írni mert ő úgyis jobban tudja!Hát nem tévedtem......már csak azt nem értem hogy akkor minek jöttél ide kérdezni.....
2016. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!