Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit érdemes tudni a szállodákk...

Mit érdemes tudni a szállodákkal kapcsolatosan? Ismeri valaki a Royal Park Boutique hotelt?

Figyelt kérdés
Külföldről jövök haza és furcsa vagy nem, sosem voltam még szállodában. Egy hetet töltenék itt el, érdemes lenne tudnom, hogy ruháimon kívül mire van pl. szükségem.
2016. dec. 31. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Két dologra lesz szükséged ahhoz az egyhetes szállodalátogatáshoz: pénzre és egy nyomkodós telefonra.

A pénz a recepciósnak add, a nyomkodós telefont meg arra használd, hogy olvasol a hotelről hiteles szállásértékeléseket.

Nem nagy ügy, beütöd a gugliba a nevet és görgeted a képernyőt.

2016. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam már ott, nem tudom milyen igényeid vannak, de szerintem jó. A reggeli finom, jók a szobák, jó helyen van, nem volt zajos.

Hogy érted, hogy a ruháidon kivül mire lesz szükséged? A hotelban van kb. minden ami kell, fogkrém, fogkefe nincs azt vigyél.

2016. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Booking.com-on, trivago.hu-n, szallas.hu-n, azaz BÁRMELYIK szállásfoglalós oldalon az értékelés pontszámára kattintva el tudod olvasni több száz ember értékelését a szállásról.

Íme egy a sok közül (nagyon jó, 8,1-re kattints, 658 ember véleménye)

[link]

2016. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát akkor pár konkrétum:


svédasztalos reggeli elvileg benne van az árban, ezek szerint mind a 6 reggel igénybe tudom venni felár nélkül?

szoba szervizzel is lehetséges ez? (a'la carte vagy mi van kiírva).


Késői checkout mit takar? Igazából nekem legalább 1-ig bent kellene lenni, és öröm volt olvasni hogy prémium szobában ingyenes a "késői checkout" bár ez is gondolom ésszerűség határain belül...


Reggeli takarítás hogy történik?


Kimenő az hogy van, kártya/kulcs és le kell adni vagy sem?

2017. jan. 1. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják minden benne van a reggeli, akkor természetesen minden reggel. Lemész svédasztalos reggeli van. Ha a szobába szeretnéd, akkor beszélj a recepcióssal.

Ha benne van a szobában a késői kijelentkezés, akkor 1-ig simán maradhatsz. De ezt is jellezned kell a recepción.

Kártát fogsz kapni kulcsként, nem kell leadni csak távozáskor.

Takarítás szerintem olyan 10 körül volt, de ha nem szeretnéd, hogy zavarjanak, akkor csak rakd ki a ne zavarj táblát.

2017. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!