Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik a legjobb szállás...

Melyik a legjobb szállás Horvátországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy idén szeretnénk elmenni Horvátországba, de nem tudjuk, hogy pontosan hova érdemes.

Esetleg valami ötlet, hogy melyik szállás hely éri meg és hol. Pontos elképzelésünk nincsen, hogy Horvátországon belül hova mennénk, ezért lennék kíváncsi hogy ki mit ajánl.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. jan. 16. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Legjobb szallas...?


Megis, milyen kategoriaban? Wellness hotel, tengerparti, 4-5 csillagos szalloda, apartman, vagy sielni akartok es a hegyeket maszni?

2017. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lövésed sincs hova meg minek akarsz menni bő 56ezer négyzetkilometeres területen ,de mi ajanljuk neked a legjobbat......én azt ajanlom ezzel a szinttel maradj inkább otthon....
2017. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Te a szállás miatt mennél Horvátországba? :D
2017. jan. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A többiek csak irigyek...

Ez a szállás aránylag jónak tűnik, de sietned kell a foglalással, mert olcsó, és hamar elfogynak a helyek.


[link]

2017. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

* A hotel neve lemaradt:

Villa Oliva

2017. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Bocsánat h nem pontositottam...!!!

Fontos a tengerpart közelsége illetve másfél éves kislanyunkkal mennénk.

2017. jan. 17. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy ti a 4fal között fogjátok tölteni a nyarat attól ne már h én érezzem magam xarul...én igenis elakarom menni nyaralni a párommal és a kislányommal, főleg tengerparthoz mert így döntöttem... Ja és persze a Balatonhoz is el fogunk menni.
2017. jan. 17. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat hidd el,hogy tőlünk oda mész ahova akarsz......
2017. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ren-D válasza:
Családdal Rab-sziget,Lopar az ideális,magyaroknak közel van,nagyon szép és megfizethető,homokos,kis kavicsos és sziklás part is megtalálható.Júniusba viszonylag az apartmanok is jó áron vannak.
2017. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!