Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ilyenkor mi van szállásfoglalá...

Ilyenkor mi van szállásfoglalásnál?

Figyelt kérdés
Ha valaki lefoglal egy olyan szobát amit elméletileg nem lehetne visszamondani, de kitalált bankkártya számot ad meg hozzá a foglaláskor? Ugye a kártyáról ilyenkor nem tudnak levonni, de akkor hogyan hajtják be az összeget? Ráadásul személyes adatokat sem kérnek csak egy nevet telefonszámot meg lakcímet amit szintén meg lehet adni hamisan ugye.

2017. jan. 17. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A jóindulatú szállásadók azt feltételezik, hogy normális emberek foglalnak majd náluk szobát.

Sajnos sokszor csak felelőtlen hülyegyerekek szórakoznak ezzel is.

2017. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy ennyi erővel ezzel bárki vissza is élhet és nyilván van aki meg is teszi. De ez nekik miért éri meg? Miért nem biztosítják be magukat jobban?
2017. jan. 17. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a booking.com előtti világban ez hogyan működött? Elárulom: valaki odacsörgött a szállásra, hogy jönnének tizen, lefoglalna 4 szobát. Aztán 10-ből egyszer mégis üresen maradt a ház. Üzleti kockázat. Kivédhető, de sok szállásadó van, aki az utazás közbeni módosítasokat az utazás szerves részének tekinti (hiszen annyi minden jó és rossz történhet a vendéggel míg odaér) és nem tartja a markát, hiába maradt üresen a szobája.
2017. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy a mai vilagban mar nem lehet csak ugy kitalalt bankkartya szamokat beirkalni


nalam nagyon sokszor elofordult, hogy 1-2 szamot elirtam, vagy a lejarati datumot felcsereltem amikor foglalast inteztem es rosszul gepeltem be az oldalra az adatokat, es az oldal ezt eszreveszi, es ilyenkor feljon egy ablak, hogy adjal meg valos adatokat


persze Blaha Lujza neven lefoglalhatod a szobat, de a kartyaszamnak valosnak kell lennie....probald ki, probalj lefoglalni egy szobat es direkt cserelj fel nehany szamot a kartyan amikor beirod az adatokat es meglatod ;)

2017. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó : tud generálni valósnak tűnő kártyaszámot, nem nagy ügy. A lejárati dátum lehet random is, azt akkor nem nézi a rendszer.


A baj akkor van ha a szállás elkéri a foglaláskor használt kártyát, ellenőrzés céljából. Vagy olyan is lehet, hogy foglalás után beterhel egy kicsi összeget a szállás, aztán fel is oldja, hogy tesztelje a kártyád.

2017. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!