Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Törökország, Alanya Sultan...

Törökország, Alanya Sultan Siphai Resort vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyi idő a transzferbusz? Milyen az all inclusive ellátás? Szobák tiszták? Felaras dolgok.. wifi, wellness, masszázs kb mennyi? A parton a nap agy bérlés kb mennyi? Minden ehhez hasonló információ érdekelne!
2017. jan. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg hiteles vélemény van a neten.

Kezdjed ott az olvasgatást.

Amúgy csipa olyan kérdést tettél fel, amit az utazási irodádban kellene előadnod. Vagy ott csak ülsz bambán?

Mondjuk szívesen osztok meg veled árakat, hogy irodán kívül kábé mennyibe kerül ott manapság egy 4-5 csillagos hotel:

[link] ez 4*, csak szoba, de 2 főre, szóval fejenként és naponta 1600 Ft,

de fejenként 3600 Ft-ért 4* all Inclusive ellátást kapsz.

5* All Inclusive fejenként 5eFt/nap: [link]


A transzfer retúrban fejenként 15 euró.

Ha ennél többet fizettetnek veled, akkor hihetetlenül átvernek.

Számoljunk csak, egy hét 5* Ai 35eFt, transzfer legyen 6eFt, repjegy 20eFt.

Az 61eFt per fő mindenestül.

2017. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erre irányult a kerdesem! Olvastam már a neten, köszönöm! Ha nem tudsz segíteni inkább ne is irj... ezt soha nem fogom megerteni.... Nem a transzferbusz árára voltam kiváncsi... személyes tapasztalatok érdekelnek. Amennyiben nem nyaraltal ebben a szállodában, ne kommentelj. Köszönöm !
2017. jan. 22. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha all inclusive, akkor a felsorolt dolgok mar mind benne vannak az arban egy atlag tipikus torok hotelben.
2017. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ezek feláras dolgok. Mármint nem wellness, hanem török fürdő, és a tengerparton levő napagyakra lennék kiváncsi nem a szállodai medencenel. A masszázs sincs benne az árban, az is feláras dolog, mint a wi-fi is, hogy a szobadban legyen, ne csak a hallban. A transzferbusz termesztesen benne van az árban, ott az időre lettem volna kiváncsi, mert erre az utazási irodában nem tudtak meg konkrét választ adni, gondoltam hátha valakinek már van tapasztalta erről a szállodárol és megosztaná velem.
2017. jan. 22. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat, akkor keress ennel egy jobb ajanlatot, mert eleg csunyan le akarnak huzni eppen. Plane mostansag siman talalhatsz nagyon jo aron dolgokat. Egy atlag torok all inc. hotelnek alap hogy sajat partszakasza van, ahol ingyen van a vendeg (termeszetesen nem fizet a napagyert), az meg hogy felaras a wifi eleg nevetseges, absozlut alap, hogy a szobaban is van, ahogy ha all inc. vendeg vagy, akkor a wellness hasznalat is alap (ha van termeszetesen). Voltam mar par ilyen jellegu hotelben Torokorszagban. Remelem, meg nem fizettel be erre a helyre.
2017. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értettem én, hogy nem erre vagy kíváncsi, mégis bíztam benne, hogy okoz számodra némi megrendülést a hír, hogy hülyére vestznek.

De most hogy tudom, az önbizalmad töretlen, nem tennéd meg, hogy bemész abba a szellemi nyomorékoknak fönntartott irodába és őket zargatod a rendkívül ostoba kérdéseiddel?

2017. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!