Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Rendszeresen járunk Törökorszá...

Rendszeresen járunk Törökországba nyaralni. Idén a Riu Kaya Palazzo Golf resort-ba mennenk. Vélemények?

Figyelt kérdés

Ha valaki már volt ott akkor szeretném ha leirná hogy milyen volt, milyen a kiszolgálás, tisztaság van-e és minden olyan dolgot ami tettszett benne és ami nem?

Előre is köszönöm:D



#Törökország #nyaralás #riu kaya palazzo golf resort
2015. márc. 3. 19:12
 1/2 anonim válasza:
10 éve ugyanott dolgozom becsületesen... a férjem is! Nem voltunk még a Balatonon sem, nemhogy külföldön! Neked jó utat!
2015. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom ezt ki a f**z kérdezte kedves első válaszoló. A kutyát nem érdekli a nyomorod. Attól hogy beszólsz valakinek, akinek több pénze van, neked nem lesz több, s neki se kevesebb. Mindenki a maga sorsának a kovácsa! Nekem aztán tényleg szar hátterem volt, sokszor kajára se volt a családomnak, de elhatároztam, hogy mindent megteszek. Állami támogatással végeztem el az egyetemet, úgy hogy sokszor 2 napig nem ettem a koliban. Soha senkire nem irigykedtem egy percet sem, nem az ő hibájuk volt, hogy nekem csak ez jutott. Szüleimnek semmit sem kellett fizetnie, mert az egyetemet az állam fizette, a jó átlagomért meg motivációs stipendiumot kaptam, abból álltam a kollégiumot és a kajámat. Ma annyit keresek havonta, amennyink anno egy év alatt sem volt! Előtte mindenki lenézwtt, most mindenki irigyel. Pedig irigységből nem építesz várat. Arra kell törekedned, hogy kiba**ott jó legyél! Nem máspk sikerét irigyelni meg rinyálni! Nem mindenkinek hullott az ölébe az, amije van!
2015. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!