Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok ajanlani igényes...

Tudnátok ajanlani igényes horvátországi szállodákat vagy esetleg apartmanokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyaralás foglalás előtt állunk és kizárólag Horvátország a cél. 3-4 éve mindig oda megyünk nyaralni, de mindig más helyre. Csak szerintem lettek pofátlanul drágák az árak? Félpanziós illetve áll inc. hoteleket néztünk és iszonyat árak vannak pár helyen.

Ti merre mentek nyaralni? Milyen ajánlatot sikerült elcsípni? Tudnátok ajanlani igényes 3 vagy maximum 4*-os szállodákat? Főleg Horvátország érdekel de máshova utazol es van kedved megosztani akkor szívesen fogadom a válaszod :) Esetleg tippeket !



2017. jan. 29. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tudnátok ajanlani igényes horvátországi szállodákat"

"Csak szerintem lettek pofátlanul drágák az árak?"


Azért te is belátod, hogy üti egymást a kettő.

Avagy "igényesék" mennének nyaralni, de ócsóóért.


Amúgy esetleg hallottál már a kínálat-kereslet által kialakított árakról??!

2017. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ajanlom lun t messze van egy kicsit, de varazslatos egy hely. Plusz ha beszelsz a helyi halaszokkal ok atvisznek egy kis penzert a szomszed szigetre a nagy ejszakai vasarba. Az arak olcsok a helyiek segitokeszek es sokan tudnak angolul franciaul es meg nemetul is, az olaszrol nem is beszelve. Van egy irodajuk a parton ott segitenek, bemutatjak az osszes apartmant ha kell. Anyyit kell tudni, hogy a partra lefele meredek az ut es csak egy iranyu, de vigyazni kell mert megcsuszhat a kocsi es akko r a tengerben vegzi. De egyebkent nagyon hangulatos, olcso es felfutoban van.
2017. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Draga #1 ! Nagyon cuki vagy , hogy megtisztelsza válaszoddal ! Nyilván nem szó szerint olcsóbb gondoltam.. Hanem mondjuk olyan árra, mint az utobbi években . 120-130- max 140/ fő félpanzióval vagy all inc. egy kisebb 3* os hotelben. Nem "olcsóék" mennek nyaralni.. De az én anyámat ha kedvesen érdeklődők es nem pl spanyolorszagi árakon akarok Horvátországba menni nyaralni..
2017. jan. 30. 09:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #2! Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Sokat segítettél, utána nézek a helynek!
2017. jan. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!