Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Augusztus-Szeptemberi 3-4...

Augusztus-Szeptemberi 3-4 napos kirándulásra keresek kb 30 fő befogadására képes önellátó vendégházat valahol erdős/hegyes vidéken. Merre Keressek?

Figyelt kérdés

Több helyen kerestem, és mindenhol 4-6 esetleg 10 fős vendégházak vannak. Amit keresek az olyasmi, mint Ausztriában az úgynevezett "Alpenhütte". Nagyobb, sok szobás két vagy többszintes ház, teljesen önellátó, általában napi díjra adják ki.

Merre tudok online keresni, ahol valami hasonlót tudok találni, árakat megbeszélni?



2017. febr. 21. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tábor, turistaház, osztálykirándulás kulcsszavakkal próbálkoznék.
2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a dömösi plébánián voltunk. Bár én katolikus iskolába jártam (így jött az ötlet), a társaságban erről szó sem volt. Bőven elfértünk, és a Rám- szakadék ott van a közelben. 10000 volt egy éjszakára, ami fejenként 500 Ft volt. Felszerelt konyha, tiszta mosdók, wc papír, konyha biztosítva volt. Semmilyen egyházra utaló nem volt bnne, annyi, hogy a mindenes, aki a kulcsokat adta, két dolgot kért: zárjuk az ajtót, nehogy valaki bwsurranjon és kiraboljok minket, este tíz után meg ne hangoskodjunk.

Még + pénzért ki is takarított, az se volt vészes. Szóval plébániákon is próbálkozhatsz, Esztergomban is szoktak csoportokat fogadni ha jól tudom.

2017. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekünk bejött a Bükkben a kisgyőri faluház szálláshelye: [link] Sokféle túralehetőség van, de a közeli Miskolc is megér egy misét (Barlangfürdő, belváros, Diósgyőri vár, Lillafüred...). Az árakról náluk kell érdeklődni, mivel nem nyomják magukat az interneten, ezért ennek megfelelően jóval olcsóbbak is.
2017. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!